Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szemölcseim vannak intimtájon,...

Szemölcseim vannak intimtájon, és a páromnak is. Elmentem nőgyógyászhoz, szerencsére belül nincsen a hüvelyemben?

Figyelt kérdés
Felírt condyline oldatot, két adagnyit, csak a gyógyszertárban egy volt, és a barátom is azzal keni amivel én. Attól ugye nem lesz bajunk, ha egy condyline-t használunk? Holnap megyek a másikért. A másik dolog a recepten az van, hogy hetente 3szor lehet bekenni... ez tényleg így van? Mert, nem emlékszem, hogy a nőgyógyász mondta volna... nekem azt mondta, hogy naponta egyszer ecseteljem. Ti, hogy csináltátok és mennyi ideig tartott ?
2009. okt. 25. 14:04
 1/9 anonim ***** válasza:

Szerintem meg a betegtájékoztatóban úgy van írva, hogy "ha az orvos nem dönt másképp...".

Annak pedig nem sok értelme van, hogy ugyanazt használjátok, mivel így fenn áll a kockázata, hogy visszafertőzitek egymást.

2009. okt. 25. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

nem áll fenn a kockázata h visszafertőzitek egymást. ennyi erővel egy ember is csak eccer használhatná, mivel akkor folyamatosan visszafertőzni magát, ha ez így lenne.

úgy használd, ahogyan az orvos mondta. napi eccer.

2009. okt. 25. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
és a heti 3 alkalommal mi legyen?? (tájékoztató szerint )... nem lesz bajom ha addig kenem míg le nem esik?? és nem csak 3 napig...
2009. okt. 25. 16:40
 4/9 anonim ***** válasza:

Tapasztalatból mondom, hogy tényleg ne használd többször a javasoltnál, mert elég fájdalmas vége lehet a dolognak.

Másodiknak üzenem, hogy nincs abban hülyeség, hogy visszafertőzik egymást és még csak azzal sem mondott hülyeséget, hogy saját magát is visszafertőzheti az ember. Bizony erre van példa. Nem csak egy fajta szemölcs létezik.

2009. okt. 25. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

ha visszafertőzheti saját magát, valszeg nem így kéne használni ezeket az ecsetlőket, hanem cserélni pl a fejet.

és valszeg egyfajta szemölcse van. ha kölcsönadná az ecsetelőjét egy nem szemölcsösnek, úgy megfertőzhetné azt. de saját magát, miközben ő szemölcsös, nemfogja visszafertőzni magát, ecsetelés közben. ésha a párjának is ugyanaz a szemölcse, feltételezzük igen, mivel egymástól kapták el, így nemfogják fertőzgetni egymást, kivéve ha az egyik hamarabb meggyógyult, demég használja az ecsetelőt.

és a tájékoztatóba valszeg téllez azvan írva, hogy: amennyiben orvosa másképp nem javasolja....akkor kell 3 naponta ecsetelni. ha az orvososd aztmondta h mindennap, akkor mindennap.

2009. okt. 25. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
éppen ez az, hogy nem emléxem, hogy mondta volna azt, hogy meddig csináljam. arra emléxem, hogy azt mondta, szex nuku, és, hogy 1 hét alatt már jelentősen változnia kell a dolognak, mondjuk már kezd sötétedni. Ma kentük be az enyémet negyedszer. Szóval ez a 4. alkalom. akkor szerintem két napot majd pihentetem vagy nem tudom. De nem mondta, hogy hány napig csinájam. :S Ja és az normális, hogy jönnek ki újjak?? Még picikék, vagyis 2 új van. Remélem nem megy be a hüvelyembe, mert még szerencse ott nincs...
2009. okt. 25. 21:43
 7/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Mennyi idő után fognak leesni kb?

Én tegnap kezdtem, napi 2x 3napig kell majd és szünetelek.

Neked nem jöttek vissza azóta?

2010. jan. 20. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Szia! Az orvos neked nem mondta, hogy hogy kell ecsetelned? ... mert a papíron úgy van, ahogy leírtad, de nekem, meg sok embernek azt mondták, hogy naponta egyszer, addig amíg le nem szárad... nos... nekem még belül mindig nem jöttek ki ( hála az égnek ), csak a külső részen van egy pár darab ( 3-4 )... hol elmúlik, de mindig jön újabb ( valszeg a borotválás miatt ) ha meg nem borotválom akkor nem látom, hogy jön-e ki új... szóval xar ügy a dolog... szexelni már tök rég szexeltünk a párommal ( mert ugyeilyenkor nem szabad ), de még mindig nem akar elmúlni... utálom!!!!!
2010. jan. 21. 16:19
 9/9 anonim ***** válasza:

Én napi 2x csinálom ahogy a papíron van, meg szünetet tartok 3nap után, ami kell is mert már körülötte bekeményedett a bőr:S

Nekem szerencsére nincs barátom, így nem rossz hogy nincs szex, de megértem hogy már nagyon unod.

Olvastam én is hogy ezután tilos a borotva, de hát más nem nagyon van ami hasonlóan jó, olyan rossz helyre nőttek ezek:S

Majd ha leestek írok, te is írj majd:) Nekem 4-5 van a szemérem ajkak és a gát körül, alig érem el:S

2010. jan. 24. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!