Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Égő, viszkető érzés a hüvelybe...

Égő, viszkető érzés a hüvelyben. Mitől lehet?

Figyelt kérdés

Párommal együtt voltunk aztán fájt a méhem, gondoltam, hogy túl intenzíven jött belém és attól, mert néha közben is éreztem, hogy fáj. Néha ha leülök még mindig érzem egy kicsit ezt a fájdalmat az alhasamban. Ez volt szombaton. Hétfőn pedig már éreztem az égő, viszkető érzést. Elkezdtem a canesten hüvelykrémet, de semmit nem javult. Most elkezdtem a betadine hüvelykúpot,de nem tudom, hogy segít-e. Mit javasoltok? Mitől lehet? Nőgyógyászhoz sajnos a munka miatt nincs időm. :( Mert délelőtt van a doki, és közben öcsémre is vigyázni kell.

20/l



2013. aug. 7. 10:30
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem kizárt, sőt valószínű hogy okozott egy kis sérülést. Ez könnyen megtörténhet. Ha a héten nem múlik el és még csak nem is enyhül a fájdalom akkor érdemes kikérni egy nőgyógyász véleményét is. Legközelebb szólj a párodnak ha kényelmetlen :) Nem ciki! :)
2013. aug. 7. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Szóltam, meg utána már jó volt, de mikor megint nagyon jött akkor fájt. Már annyira nem fáj mint akkor, csak még érzem.

Ez az égő érzés ami nagyon zavar. :( És félek, hogy mitől lehet.

2013. aug. 7. 11:08
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia! Én a canestent hanyagolnám,

Illetve nekem nem használt. Régen használtam az Alkagin hüvelykúpját, az isteni, vény nélkül kapható! Gyógynövényes hüvelykúp, vannak más termékeik is, én a pasztát használtam még, abból egy tubust veszel és egy évig elég.. Csak ajánlani tudom:)

2013. aug. 7. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!