Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Leírnátok melyik nevű fogamzás...

Leírnátok melyik nevű fogamzásgátlót szeditek? Mert váltani szeretnék, orvoshoz viszont nem egyek el

Figyelt kérdés

azért mert Tbt nem fogok fizetni visszamenőleg, másrészt úgy is azt írja fel amire neki a pontot kell gyűjteni.

(anyukám egészségügyis nem érdekelnek a blablák, hogy meg kell vizsgálnia......stb úgy is az ő érdeke szerintit írja fel)

csak kíváncsi vagyok melyik a leggyakoribb. köszi


2013. aug. 7. 15:42
 1/5 anonim ***** válasza:
63%

Miért nem kérdezed meg anyukádat?

Talán mesélne arról, mit okozhat és hogy miért fontos befizetni a tb-t.

2013. aug. 7. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mirabellát szedek most kezdtem az 5.levelet eddig semmi bajom nem volt vele ,csupa pozitív :)
2013. aug. 7. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
hát gondolom te sem olvasol alkotmányt..ha olvasnád tudnád hogy a tbt kivonták (az alkotmányban bele van írva), bármelyik pillanatban bevezethetik hogy az adóból vonják le, ahogyan nyugdíj sem lesz, de ez más téma......a kérdésre válaszoljál!!!
2013. aug. 7. 15:47
 4/5 anonim ***** válasza:
Mistral-t szedek. Most fogom a 3. levelet kezdeni. Ez egy viszonylag új gyógyszer, állítólag kevesebb hormonnal teletömve. Eddig nincs vele problémám. Semmiféle mellékhatás vagy egyebek.. 6-7 ezer között mozog az ára.
2013. aug. 7. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Novynettet szedek már kb. 1 éve. Nekem bevált.

Az orvos is hasra ütésre írta fel nekem, de hála az égnek semmilyen mellékhatása nem jött ki rajtam. Az árát is elfogadhatónak tartom. Szintén 6-7 ezer 3 hónapra.

2013. aug. 8. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!