Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szükséges, hogy orvoshoz menjek?

Wincho kérdése:

Szükséges, hogy orvoshoz menjek?

Figyelt kérdés
Néhány hete volt egy enyhe hasmenésem, szedtem rá széntablettát, pár napig jó volt, ezután ismét szedtem széntablettát, onnantól kezdve elmúlt a hasmenésem. Pár napja azt vettem észre,hogy a székletem már nem olyan szilárd,mint volt. Kicsit lazább (nem híg), volt egy nap,mikor 4-szer is voltam a wc-n, mind a 4 alkalommal kevés volt a széklet. Semmi más panaszom nincs: se vér benne/rajta, sem fogyás, sem fájdalom. Nem tudom,menjek-e orvoshoz. Anya szerint túl aggódom, mert régen,mikor pánikrohamom volt, nagyon féltem,hogy valamilyen betegségem van. Nem képzelek be semmit, csak nem tudom, ezzel menni kellene orvoshoz, vagy nem.Amióta egyszer volt pánikrohamom, úgy érzem,hogy az orvos is azt hiszi, beképzelem magamnak.
2013. aug. 8. 19:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez alapján nem látok elég nyomós okot az orvosra... A kicsit lazább az lehet az étrended miatt is, a kevés - ha napi 4 van, akkor mégis mennyi legyen? :D De ez is függ attól, mit és főleg mennyit ettél.
2013. aug. 8. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! :) Annyi,hogy nem szoktam sokat enni egy nap (pedig de jó lenne hízni :) ) csak eddig nem volt ilyen! :)
2013. aug. 8. 19:29
 3/3 anonim ***** válasza:
nincs semmi bajod, tényleg elég hipohonder vagy etrről szokj el mert rengeteg fölös energiát vesz el sé feleslegesen idegesited magad butaságokon. Igyál meg 1-2 kaukázusi kefirt az jót tesz a bélflórának.
2013. aug. 8. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!