Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi lehet a baj velem? Gomba...

Mi lehet a baj velem? Gomba vagy valami más?

Figyelt kérdés
A problémám 08.06.(kedd) este óta merült fel. Éreztem hogy a hüvelybejáratom nagyon viszket, nem törődtem vele de reggel ébredéskor még mindig viszketett és még jobban mint azelőtt.. fogtam egy tükröt és megnéztem mi van odalent. Tele volt folyás szerű váladékkal , de ez ilyen darabos , nincs szaga , és nem is ég. Annyi hogy mikor kitöröm ''ezeket,, magamból utána fáj de gondolom az azért mert nagyon száraz lesz és dörzsölődik a p...i. Innentől kezdve egésznap nem viszketett. Ma reggel megint arra ébredtem hogy viszket és megint tele volt azokkal a fehér folyás szerű akármivel. Szerintetek mi ez?? Menjek vele dokihoz?? Vagy házilag nem lehet helyre hozni?? A tisztálkodással nincs gond minden nap fürdök.. a válaszokat előre is köszönöm
2013. aug. 9. 09:42
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
orvos -> kenet -> tenyésztés -> kezelés -> problem solved
2013. aug. 9. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
17%
valószinüleg gomba, vegyél canesten kúpot és candibené krémet és ha nem mulik el tőle akko orovos.
2013. aug. 9. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
81%
Valószínűleg hüvelygomba, de menj orvoshoz, majd az megmondja mi a baj.
2013. aug. 9. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, azt a 2 gyógyszert ki lehet váltani recept nélkül?? Ja azt elfelejtettem bele írni hogy kb.3 hete voltam strandon
2013. aug. 9. 10:13
 5/25 anonim ***** válasza:
9%

Canesten combi, recept nélküli, de ha lehet akkor ne az 1 napost, hanem a 3 napost kérd.

Az hatásosabb, nekem az volt a jó.

2013. aug. 9. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
Még ha recept nélküli gyógyszert is veszel, orvos mindenképpen lásson!
2013. aug. 9. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
9%

Nyugodtan próbáld ki Canestent, nekem is segített.

Ne az Unot vedd, mert igaz hogy lórugás szerű, de inkább 3 napig használd folyamatosan a normált.


Ha nem múlna el 4-5 nap alatt, akkor menj el dokihoz.

2013. aug. 9. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
10%
szia! szerintem Alkagin hüvelykúpot használj, (legalábbis nekem az vált be) és Alkagin pasztát ha befejezted a hüvelykúpos kúrát. Ez is vény nélkül kapható, jó árban is van a többihez képest.
2013. aug. 9. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, kipróbálom a Canestent és ha nem használ meglátogatom az orvost! :)
2013. aug. 9. 21:56
 10/25 anonim ***** válasza:

Rákgyógyszert nem ajánlanátok neki? Elvégre lehet az is hatna... az orvosok meg dögöljönek éhen, majd Ti megoldjátok, nagyokosok...

Hogy lehet a 21. században ennyire butának lenni, hogy 'Használj Canestent, nekem segített"?!

Honnan a fészkes fekete fenéből tudod, hogy a kérdezőnek mi baja van?! Tudod hány fajta gomba van? Tudod mennyi fertőzés produkálhat hasonló tüneteket? Orvos vagy? Kétlem... még a 8 osztályt is... különben nem adnál ilyen felelőtlenül tanácsot.

2013. aug. 9. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!