Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mire számítsak a nőgyógyásznál...

Mire számítsak a nőgyógyásznál? 12/L

Figyelt kérdés
Anyukám azt mondta hogy egy hét múlva megyünk nőgyógyászhoz mert szeretné tudni hogy minden rendben van e velem.Semmi panaszom nincs. Mire számítsak mit fog csinálni? Kérlek részletesen írjátok le mit fog valószínűleg csinálni! Kérdezgetni is fog? Nagyon félek. 12/L
2013. aug. 15. 12:03
1 2 3
 11/27 anonim válasza:
Nekem mikor először voltam nőgyógyásznál (még szűzen, szintén panasz nélkül) megkérdezte, hogy mióta menstruálok, rendszeres e, óhajtok e fogamzásgátlót. Illetve a végbélnyílásomon felnyúlt és megtapogatta a méhemet, hogy van e rajta valami elváltozás. Utóbbi nem egy kellemes dolog, de elég gyorsan megcsinálta a hapsi, szóval utólag úgy gondolom, jobban féltem tőle mint amennyire kellett volna.
2013. aug. 15. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 A kérdező kommentje:
köszi
2013. aug. 15. 12:28
 13/27 anonim ***** válasza:
84%

Normális nőgyógyász elmagyarázza édesanyádnak, hogy nem kell egy gyerekkel orvoshoz rohanni rögtön, ha megjön a menzesze.

Ha nincsen semmilyen panaszod, jó eséllyel nem fog megvizsgálni, mert minek?

Ha úgy van vele a nőgyógyász, hogy anyád legyen boldog, akkor vagy végbélen keresztül vizsgál, vagy baromi óvatosan hüvelyen keresztül.

2013. aug. 15. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 A kérdező kommentje:
amúgy a menzesz csak egy plusz ok, anyukámnak ciszta volt kétszer is a petefészkében és mondta az orvos hogy öröklődhet. Nagymamámnak is 3X volt ciszta a petefészkében. És anyukám úgy gondolta ha már meg jött és amúgy is menni kell majd mert szeretné hogy megnézzenek a ciszta "téma" miatt akkor most menjünk.
2013. aug. 15. 12:35
 15/27 anonim ***** válasza:
Cisztája kb. az emberek 100%-ának van az élete során.
2013. aug. 15. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
Na jó, petefészekciszta a férfiakra annyira nem jellemző, úgyhogy a nők majdnem 100%-ának, így pontosabb.
2013. aug. 15. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:

ciszta mindenki méhében van, csak van, akinél nagyobb, nem fszívódik fel magától és gondot okoz

azért nem értem meg édesanyádat (függetlenül attól, hogy díjazom azt, hogy felelős szülő akar lenni), mert feleslegesen stresszel ezzel most téged, ha nincs semmi panaszod

az orvos sem tud most nagy valamit megállapítani, csak azt, hogy hurrá, menstruálsz, meg hogy normál alakú-e a méhed

de ez még sajnos nem jelent semmit... a későbbiekben sajnos még millió probléma adódhat, vagy derülhet ki

2013. aug. 15. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 A kérdező kommentje:
De nekik akkorák voltak amiket műteni kellett. És anyukám egyáltalán nem stresszel, egyetértek vele, nem szeretném ha bajom lenne.
2013. aug. 15. 12:41
 19/27 anonim ***** válasza:

Értelek én titeket, de akkor mondjuk be is fekhetnél a nőgyógyászati osztályra életfogytiglani megfigyelésre

ok, most túloztam

de az, hogy 12 évesen megnéz az orvos, sajnos még nem jelenti azt, hogy nem lesz majd semmilyen problémád

ha nincs semmi panaszod, akkor valószínűleg nincs semmi bajod sem

és hiába öröklődik ez a probléma, egyáltalán nem biztos, hogy te is öröklöd, nem csak anyádtól és a nagyidtól kaptál géneket

2013. aug. 15. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 A kérdező kommentje:
Persze értem, de nem jobb ha most is rámnéz? Majd máskor is megyek nem egész életemre gondoltam 1 vizsgálattal lerendezni.
2013. aug. 15. 12:46
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!