Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szerintetek ez fehérfolyás,...

Szerintetek ez fehérfolyás, vagy valami gond lesz itt?

Figyelt kérdés
December óta tart a mensim, és vagy 2 hónapja kezdett fájni a derekam, és a hüvelyem. És igazából volt már ilyen, de ma egészen nagy darab, takony féleség (ez átlátszó volt) távozott onnan. Bármikor megjöhet a mensim, és nekem szokott előtte fehérfolyásom lenni. De ilyen nagy csimbókos nemvolt. Igazából nem ég és nem viszket ott lenn, csak fáj, mert ugye görcsölök. Szerintetek ez folyás, vagy valami betegség?
2013. aug. 19. 21:02
 1/6 anonim ***** válasza:
40%
el kellene menni nőgyógyászhoz!
2013. aug. 19. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Az átlátszó, nyúlós folyás az ösztrogéntől van, ami az ovulációs időszakra jellemző.
2013. aug. 20. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ez folyás, ne izgulj!
2013. aug. 20. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

DECEMBER ÓTA TART A MENSIM???

Ez ugye nem azt jelenti, hogy azóta vérzel?


Amúgy irányelvek: ha színes, szagos, fáj, vagy nagyon megváltozott a folyás jellege, akkor orvos. Mivel még fiatal vagy, ezt a folytást (HA tényleg átlátszó) én hormonális változásnak tudnám be. DE a "2 hónapja fáj a derekam és a hüvelyem" miatt el kéne menni orvoshoz.

2013. aug. 20. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek. Kedves utolsó, úgy értettem akkor jött meg először és azóta minden hónapban van:) De ezek csak ilyen görcsök, nagynénémnek is voltak ilyenjei, szóval lehet örököltem. De remélem ez elmúlik pont úgy ahogy jött ez a görcsölés!
2013. aug. 20. 14:02
 6/6 anonim ***** válasza:
Így van, ahogy mondod. Nincs semmi bajod, persze ez a fájás nem kellemes, sajnos én is szenvedek tőle.
2013. aug. 20. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!