Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Volt olyan aki missed. Ab...

Volt olyan aki missed. Ab után terhes lett és dolgozott egy pár hónapot? Nem mondta az orvos hogy veszélyeztetett terhes?

Figyelt kérdés
2012. okt. 29. 11:33
 1/4 anonim ***** válasza:

Missed ab után 3 hónappal estem teherbe. (ennyit kellett várni a doki javaslatára).

A 6. héten barnáztam, elmentem 2 hét táppénzre. A 8. héten munkába álltam, de ahogy bementem rá fél órára vérezni kezdtem. Hematóma volt. Azóta táppénzen vagyok.

39 hkm

2012. okt. 29. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Missed ab után a 15. hétig voltam otthon. A 7. héttől. Nem is bírtam volna dolgozni a rosszullétek miatt.

Most is enyhén barnázgatok, de ettől még dolgozom. Kb hetente járok vizsgálatra és minden oké.

Szerintem az első 3 hónapot érdemes nagyon otthon tölteni.

2012. okt. 29. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia,

én a missed ab után 7 hónappal esetem teherbe, de nekem senki nem mondta, hogy veszélyeztetett lennék. még mindig dolgozom 2 hétig, és semmi baj nem volt eddig a terhességemmel,, hál istennek.

35 hkm

2012. okt. 29. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Missed ab után 2 hónappal lettem újra terhes, de dolgoztam majdnem végig. Nem volt barnázás,vérzés stb, minden okés volt hálistennek. Persze vigyáztam mindenre, s az előző miss.ab miatt elméletben voltam csak veszélyeztetett, de maga a doki nem kezelt úgy vagy irt ki táppénzre. Sok óvaintés ettől-attól.. Ennyi.
2012. nov. 7. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!