Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lányok, menstruálni tényleg...

Lányok, menstruálni tényleg olyan rossz?

Figyelt kérdés
közel vagyok a menstruációhoz már 'tünetek' is vannak..De ahogy itt olvasgattam a kérdéseket mindenki azt írja hogy a menstruáció milyen rossz meg hogy senki ne várja.Tudom hogy rossz lehet meg fájdalmas de tényleg annyira nem jó? Mert én régen vártam de már nem igazán akarom:/

2013. aug. 21. 07:00
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
41%
Az attól függ hogyan fogod fel....mivel nők vagyunk,elkerülhetetlen,ezért bele kell törődni. Van,akinek fájdalmas,de könnyen lehet rajta segiteni gyógyszerrel,vannak direkt menstruációs fájdalmakra. Ne úgy állj hozzá,h ez egy teher neked. Nem várjuk,persze,m mindig akkor jön meg amikor épp nem kéne vmiért,de ez van,menstuálni kell :)
2013. aug. 21. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Azt nem lehet tudni, hogy Neked milyen lesz, úgyhogy előre ne idegeskedj miatta, már csak azért sem, mert megúszni úgysem tudod! Jobb elfogadni az élet természetes részének!
2013. aug. 21. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Nekem egyáltalán nem rossz. Macerás, mert figyelni kell, hogy cserélje az ember a tampont és ne ázzon át (mondjuk munkahelyen macerás igazán, a közös WC-ben), de ezen kívül nekem semmi egyéb tünet nem csatlakozik hozzá.

Nincsenek fájdalmaim, nem feszül semmim, nem változik a hangulatom.

Egyedül a fizikai erőm csökken valamennyire, de szerintem az szimplán a vérveszteség miatti fáradékonyság. Ha amúgy nem végzel fizikailag megterhelő tevékenységet, akkor fel sem tűnik.

2013. aug. 21. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!hát akkor úgy néz ki jobb lesz beletörődni..:)
2013. aug. 21. 07:23
 5/13 anonim ***** válasza:
Más választásod nincs, mint beletörődni! A saját életed keserítenéd meg, ha előre idegeskednél miatta!
2013. aug. 21. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Akkor nem idegeskedek:)
2013. aug. 21. 07:37
 7/13 anonim ***** válasza:
hát nem épp a legjobb dolog, de ez van, ilyen az egészságes női szervezet hogy menstruál. AMi rossz benne hogy pl betétbe befülledsz, midnen nővel történik balaeset hogy átázik ami okozhat ciki helyzetet, akinek fáj a hasa és angyon fáj azok viselik igazán nehezen, ami még rossz hogy midnen nő életében többször is van olyan hogy épp rosszkor jön meg, mondjuk egy nyaralás alatt vagy az esküvödön épp meg van stb. Szóval ezek miatt nem egy nagy élmény de nem tudsz márst csinálni mint elfogadn hogy ez hozzá tartozik. Ez oylan ahogy az is természetes hogy naponta többször pisilsz vagy hogy az ember kakil. Ez van, ilyen a természet
2013. aug. 21. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ:) az alhasi görcs akkor lehet tünet mert nekem egész nap görcsölt+a derekam is:(
2013. aug. 21. 09:33
 9/13 Bogi20021202 válasza:
Igen rossz utálom azt az 5 napot hasfájás kényelmetlen érzés
2013. aug. 21. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Nem, szerintem nem az.. fél éve van meg és mostanra már megszoktam... kb 5 nap és 3 az igazán véres, nem mindig fáj az ember hasa és akk is hatásos a mozgás, a meleg palack vagy a görcsoldó. Simán kirándultam, mozogtam a nyári táborban is, nem volt akkor időm arra hogy azon sajnálkozzak, hogy most pont vérzek.. Betétet kell cserélni kb. 2-3 óránként, ha meg éppen elment a víz, akkor pottyantós aztán meg keresel egy kukát, igazából könnyű megoldani. Az fontos viszont h megtaláltad a számodra megfelelő betétet illetve tampont, erre megéri költeni szerintem!

majd mindenképp írd meg ha véletlen pont most jön meg (a hasgörcsölés miatt! :D)

2013. aug. 21. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!