Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lányok, menstruálni tényleg...

Lányok, menstruálni tényleg olyan rossz?

Figyelt kérdés
közel vagyok a menstruációhoz már 'tünetek' is vannak..De ahogy itt olvasgattam a kérdéseket mindenki azt írja hogy a menstruáció milyen rossz meg hogy senki ne várja.Tudom hogy rossz lehet meg fájdalmas de tényleg annyira nem jó? Mert én régen vártam de már nem igazán akarom:/

2013. aug. 21. 07:00
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Még nem jött meg most annyira a görcsöt sem érzem csak egy kicsit:)
2013. aug. 21. 20:27
 12/13 Melinda- válasza:
Hát én 11 voltam mikor nekem megjött.. teljesen be voltam pánikolva... egy napig el sem mondtam anyumnak.. azt hittem ez valami rossz vicc. én nagyon jól megvoltam nélküle is. az elején idegesített.. nem volt fájdalmas se.. aztán teltek a hónapok évek.. elkezdődtek nálam a görcsök.. amikbe majd bele haltam.. ( tudom hogy nyugtatni kéne de készülj fel erre) volt amikor már sírtam is.. persze mindenki más.. lehet hogy neked alig volt görcsölni a hasad.. :D nem kell félni.. egy idő után hozzá fogsz szokni. mindig is zavarni fog, de megtanulsz együtt élni vele.
2013. aug. 21. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

remélem nekm nem fog így görcsölni:O

amúgy neked is köszönöm a válaszod:) örülök hogy nekem nem olyn hamar jött meg szörnyű lehet egy 11 évesnek:/

2013. aug. 22. 07:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!