Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nőtársaim! Hogy lehetek...

Nőtársaim! Hogy lehetek ennyire peches!? Segítség!

Figyelt kérdés
Holnaptól egy hétig külföldön leszek, és ez az átok menses késett vagy másfél hetet, csak azért, hogy ma jöjjön meg, tönkretéve a 24 órás utat, a strandolást, stb. Annyira elkeseredett vagyok és olyan hülyén érzem magam emiatt!! Csak én vagyok ennyire peches? Légyszíves, mondjatok valami vigasztalót, ha tudtok, mert mindjárt bedilizek. :'(((

2013. aug. 23. 17:15
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nemtudom mennyire vigasztal, nekem eddig életemben egyszer volt lehetőségem eljutni tengerpartra, talán többet nem is lesz, négy napra mentünk és az első nap jött meg és az utolsó napig megvolt. Csak nevettem a helyzeten, igyekeztem viccesen felfogni, hogy hogy lehetek ilyen szerencsétlen, máskülönben tuti bediliztem volna. :D
2013. aug. 23. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem csak te, más annyira peches, hogy évente örül, ha 1x menstruál.
2013. aug. 23. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Első, hát máris szerencsésnek érzem magam. :)
2013. aug. 23. 17:47
 4/8 anonim ***** válasza:

tampon nem jöhet szóba? azzal simán tudnál fürödni is. Autóval mentek? Mert gondolom azért időnként tartotok pihenőt, beugratok egy benzínkúthoz, és ott el tudsz menni rendbehozni magad.

Egyébként ne katasztrófaként éld meg: gondolj arra, h egészséges vagy. Nekem legalábbis ez mindig beválik:) 18L

2013. aug. 23. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Igen, autóval megyünk, de annyira kellemetlen hogy azért kell megállni. :/ De köszi a választ, segített. :)
2013. aug. 23. 21:00
 6/8 anonim ***** válasza:

tegnap 20:17 vagyok.


nyugi, nem csak miattad fogtok megállni. a 24 óra út alatt, ami rengeteg, tuti, h többször megálltok majd kempingekben, meg pihenőkben, mert nem csak neked lesznek szükségleteid.:) ha visztek magatokkal másik nőt/lányt, legalább óránként meg kell állni majd..:) Mind köztudott, a nők gyakrabban pisilnek.:D Szóval nyugi, nem lesz ciki.:)

Jó utat, és mégjobb nyaralást.:)

2013. aug. 24. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
79%
Peches? Változókorba vagyok, fél éve már nem volt mensesem. 50 évesemre, amit Kubába akartunk tolteni évekig gyujtottunk. Elmentunk....már a repcsin éreztem a derekam, de ugy gondoltam, biztos a 12 órás úttól...aztán megérkeztunk...esobe....a szobán látom megjott...semmi nem volt velem....még meleg ruha se nagyon..2 napig esett az eso...a szobaasszony hozott valami nagy tamponszerut, amit azonnal láttam,hogy fel nem teszem. Maradt a wc-papír...3.nap elállt az eso...nem a legjobb ido és bámultam a gyonyoru tengert....no, ki a pechesebb?
2013. aug. 24. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Megnyugtattatok. :D Köszönöm szépen.
2013. aug. 24. 16:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!