Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 9 éves korom óta erős fehérfol...

9 éves korom óta erős fehérfolyásom van. A doki Klion D 100 hüvelykúpot írt. De a folyásom ettől sokkal erősebb! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
9 éves korom óta erős hüvelyi folyásom van. Fehér színű, szagtalan, nem viszket. Elmentem vele nőgyógyászhoz. Annyit csinált hogy felnyúlt az ujjával, ezután felírta a Klion D 100-at majd elengedett. A leletemre az van írva hogy minden ép és egészséges, kenetet nem vett. 10 napig kell használni a hüvelykúpot, most a 2. napnál tartok. Mióta használom iszonyatos erős a folyásom, nagyon zavaró és kellemetlen. mit tegyek? hagyjam abba a szedését, vagy várjam meg, hátha jobb lesz?

2013. aug. 24. 14:57
 1/8 anonim ***** válasza:

Nem a kúp folyik ki véletlenül ? Nagyon kellemetlen,de ennek igy kell lennie,bent elolvad aztán kijön..


Mellesleg ha nem vett kenetet,csak hasraütésszerűen írt gyógyszert? Én a helyedben másik orvoshoz fordulnék.

Az is lehet,hogy nincs semmi bajod. Az egészséges nőknek is van folyásuk,a mennyisége egyéni dolog,másrészt a ciklus során is változhat.ÁŰtlátszótól a krémes fehér szinüig terjedhet.


Ha büdös,szines,darabos stb az probléma.

2013. aug. 24. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Válts orvost!

Kenetvétel nélkül nincs célzott kezelés! Ha pedig a kezelés nem célzott, nem lesz a gyógyulás sem biztos.

A Klion trichomonas fertőzésre van és általában habos, zöldes folyás jellemzi. Nálad meg erről szó nincs.

A gombás fertőzésre jellemző inkább a fehér, darabos folyás, ami akár viszkető, égő érzéssel párosulhat és lehet szaga is, de ez nincs feltétlenül így. Tehát ha nem viszket, nem ég, de hirtelen vált nagyobb mennyiségűvé, darabossá, akkor is lehet fertőzés.

Addig biztos hogy semmit nem használnék ilyen esetben, míg nem mondják meg pontosan, hogy van-e és ha igen, akkor milyen kórokozó a hüvelyemben.

És jelenleg ahogy a kúp ürül a hüvelyedből, attól lett nagyobb a folyásod amúgy.

De ez nem jó így. Mármint hogy hasra ütésre kezelnek.

2013. aug. 24. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem a folyásod lett erősebb. hanem a hüvelykúp folyik ki, amíg tart a kúp használj betétet.
2013. aug. 24. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Betétet használok természetesen. Én is erre gondoltam, hogy milyen dolog az, hogy hasraütés szerűen felír egy gyógyszert? Mi van, ha nincs is semmi bajom, de ugye a Klion D kiöl belőlem mindent, és aztán fogok elkapni valamit? Egyébként a doki elég beteg volt. Vigyorgott az orra alatt végig. Felelőtlen orvos volt úgy gondolom. Másik orovoshoz fogok fordulni. Köszönöm!
2013. aug. 24. 15:13
 5/8 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy ő már a váladék milyenségéből látja, hogy mi okozhatja, színe és állaga sok mindent elárul. Nap-mint nap többen mennek ilyen panasszal, van amit ő lát kenet nélkül is.
2013. aug. 24. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

"Lehet, hogy ő már a váladék milyenségéből látja, hogy mi okozhatja, színe és állaga sok mindent elárul. Nap-mint nap többen mennek ilyen panasszal, van amit ő lát kenet nélkül is."


Meg sok mindent nem lát és nem tud megállapítani ránézésre, sőt a kórokozó számát egészen biztosan nem tudja megállapítani, úgyhogy erről ennyit...

2013. aug. 24. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
ha félsz, hogy a klion kiöl belőled mindent, használj így a sokadik alkalommal alkagin kúpot. Vény nélkül kapható, de az pl nem fog mindent kiölni belőled, alkalmad a normál hüvelyflóra visszaállítására is. Csak ajánlani tudom.
2013. aug. 24. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszönöm!:) nem hallottam még róla.:)
2013. aug. 24. 22:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!