Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ezek a menstruáció első jelei?

Angyalka212 kérdése:

Ezek a menstruáció első jelei?

Figyelt kérdés
mostanában van egy kis fehérfolyásom és ingerült vagyok mindenen felidegesítem magam már 3 éve szőrösödik ott lent és a hóaljam és néha lent begyilal a fájdalom!!!!
2013. aug. 25. 14:05
 1/6 anonim ***** válasza:
43%

nem

ez csak sima serdülő kor

2013. aug. 25. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Elképzelhető, a fehérfolyás és a szőrösödés miatt.

Korod?

2013. aug. 25. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
13
2013. aug. 26. 11:25
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
hát.ha már 13 vagy akkor lehet hogy jelentkezni fog nemsokára!a fehérfolyás az az első menstruáció első jele!most már nem ártana magadnál hordanod betétet,+pótbugyit egy kis táskában!sose lehet tudni mikor jelentkezik!lehet hogy 2 hónapon belül,de lehet hogy 1 éven belül!mondjuk nálam amikor megjött az első akkor görcsölt a hasam,ingerült voltam..stb.de valakinél úgy van hogy semmit se érez!remélem segítettem!:)ha vmi kérdésed van akkor írj privibe!
2013. aug. 28. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszi szépen!! :))
2013. aug. 31. 13:02
 6/6 anonim ***** válasza:
nincsmit!
2013. aug. 31. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!