Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A menstruációm nem jött meg...

A menstruációm nem jött meg ebben a hónapban. Mit csinaljak? Mi a baj?

Figyelt kérdés

2013. aug. 25. 21:41
 1/9 anonim ***** válasza:
HA voltál együtt fiúval,vegyél tesztet,ha pozitív akkor azért mert terhes vagy.Ha még csak nem rég óta menstruálsz,akkor még nem állt be,vagy stressz vagy bármi más,mióta menstruálsz hány éves vagy?
2013. aug. 25. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Az elsőnek teljesen igaza van.Hány éves vagy?
2013. aug. 25. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha kevesebb mint 2 éve menstruálsz, akkor maximum fél évet várhatsz 2 menstruáció között.
2013. aug. 26. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
13éves vagyok és kb. egy éve jött meg. fiúval nem voltam. csak azért ilyedtem meg, mert eddig mindig nagyon pontosan jött, most meg teljesen kimaradt. köszi a válaszotokat!
2013. aug. 26. 07:36
 5/9 anonim ***** válasza:
Semmi bajod sincs, hónapokig is kimaradhat 17 éves korodig, az is rendben van.
2013. aug. 26. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem kell izgulnod, 17,18 éves korra kellene majd beállnia normális, rendszeresre, de persze ritkán még akkor is előfordulhat, hogy kimarad valamelyik hónapban.
2013. aug. 26. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Teljesen normális ez 13 évesen, ne izgulj, minden rendben van.
2013. aug. 26. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

De tényleg ne izgulj én 12 éves korom óta menstruálok,és sajnos még mindig nem állt be vagyis inkább felborult,egy pár hónapja,most pl 30 nap alatt harmadszorra jött meg előtte meg két havonta volt csak.19 éves lány

1.voltam

2013. aug. 26. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
oké akkor nem izgulok, köszi a válaszokat! :)
2013. aug. 27. 11:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!