Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Egy kenet vizsgálatot el...

Egy kenet vizsgálatot el lehet rontani?

Figyelt kérdés

Másfél hete elkezdett égni ha hozzáérek a kisajkak meg bentebb is. Néha ritkán viszket is. Kicsit kivan pirosodva meg ducisodva, és ilyen fehér kis darabkák is voltak a csiklomnál meg a kisajkaknál. Pedig mindig reggel/este tisztálkodok és tisztasági betétet is használok. A bajom az hogy holnap akihez megyek doktor, az elég bunkó és feleslegesnek tartja a kenetet.A bemenetnél veszi a kenetet mivel szűz vagyok. De ha onnan veszi le akkor kimutatja rendesen, ha nekem a kisajkak égnek? Vagyis ez lehet hogy bután hangzik, de "elér" odáig a gond? Félek, hogy nem fog a vizsgálat kimutatni semmit.

(+lehet hogy attól lett bajom, hogy a barátom nem mosta meg a kezét mielőtt *közelebbi kapcsolatunk lett volna úgy* ha értitek mire gondolok :) Legközelebb remélem nem lesz baj ilyennel, jobban vigyázunk majd, csak félek hogy ettől jött ki) 17/L

jaa és használtam canestent krémet, de megjött.. most múlik el 7.napja van ma, nem baj hogy így megyek nagyon az elején? Mivel most múlt el.



2013. aug. 26. 18:50
 1/3 anonim ***** válasza:
Másik orvost nem tudsz keresni? Azért nőgyógyászhoz menni amúgy se egy leány álom hátha még bunkó is az orvos...Meg olyat se hallottam még, hogy egy orvos feleslegesnek tartja a kenetet. Hát abból szűrik ki a bajt nem? Én tuti másik orvost keresnék. Nekem eddig mindig csak hátulról vettek kenetet, meg megnézték a méhszájamat is. Ha mondod, hogy ég meg viszket akkor biztos kezdeni fog vele valamit, ha nem akkor tényleg nézesd meg más orvossal is
2013. aug. 27. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem baj, ha most mész, de addig ne használj semmilyen krémet vagy gyógyszert, mert ezektől nem lesz értékelhető a vizsgálat.
2013. aug. 27. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Na voltam, tök rendes volt a doki, mert nem a multkori volt bent. Vett kenetet :)
2013. aug. 27. 16:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!