Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Húgycső kenet vizsgálatot...

Húgycső kenet vizsgálatot hogy végzik? Fájdalmas?

Figyelt kérdés
2010. dec. 6. 18:15
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Akinek végeztek már, írja le a tapasztalatait. Köszönöm.
2010. dec. 6. 18:16
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Végeztek...

Huh, nem az élvezetek csúcsa, de ki lehet bírni.

A baj, hogy utána is 2-3 napig elég kellemetlen a vizelés. Én úgy éreztem, mintha zsilettpengét kéne kipisilnom.

2010. dec. 6. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Erre azt szokták mondani,hogy nem fáj csak kellemetlen.

De kinek mi fáj és mennyire :S

Biztos nem jó érzés,de gondolj vmi jóra közbe hátha kibírhatóbb lesz

2010. dec. 6. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Nekem már nagyon rég volt, de nem rémlik hogy különösen kellemetlen lett volna.
2010. dec. 6. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
ha ferde a péniszed és szűk a húgycsöved akkor fájhat
2010. dec. 7. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
És megkérdezhetem, hogy mit mutattak ki? Mi lett a vizsgálat eredménye? Köszönöm az eddig válaszokat.
2010. dec. 8. 14:35
 7/14 anonim ***** válasza:
Látom régi kérdés, de nem értem a fenti választ. "Ha ferde a...". Ha lankadt, akkor nem mindegy? Vagy felállhat közben?
2015. okt. 25. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:

Sziasztok!


Leírom ide a tapasztalataimat, mert tudom, hogy főleg ebben a kényes kérdésben sokan a neten keresnek választ. Én épp fél órája estem túl ezen a vizsgálaton és nem írattak velem semmit sem alá azzal ellentétben, ahogy az oldalon egy másik kérdésnél írta a kérdező. 4 fültisztítópálcikát helyeztek fel, ami nagyon kellemetlen volt, de kibírható. (nekem nincs nagy szerszámom, gondolom a húgycső mérete is ezzel arányos, így a sérülése is...) Amit viszont utána vizeléskor érzek az borzasztó. Elvileg ma egy kis vérzés előfordulhat, mert sérülhetett a nyálkahártya, de ez 1-2 napon belül enyhülni fog.

2016. júl. 26. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:

Sziasztok!


Enyém volt az előző komment.

Na update: 1 nap alatt tűrhetővé enyhült a fájdalom. Nem mondom, hogy nem volt utána még jó pár nap, amikor a gondolat is fájt, de a nehezén már túl voltam.

2016. aug. 8. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 LidoKain ***** válasza:
Hát nekem most volt a második kenetvételem. Az első után 3 napig véreztem, de a közelében sem volt a jelenlegi fájdalomnak hugyozáskor. Konkrétan annyira fáj a vizelés, hogy fél óra alatt végzek, mert szenvedek, h az első pár csepp bejárassa a csövemet és ne fájjon annyira hirtelen. Soha többet nem megyek ilyen vizsgálatra az tuti...
2017. febr. 14. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!