Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A nőgyógyásznál ha fogamzásgát...

A nőgyógyásznál ha fogamzásgátló tablettát akarok feliratni, elötte. Kivizsgálnak hogy kaphatok e?

Figyelt kérdés
Vèrvètel vagy vizeletminta szüksèges hozzá? Vagy csak általános kivizsgálás lesz?

2013. aug. 29. 11:19
 1/7 anonim ***** válasza:
Kézi vizsgálat, vérvétel, rákszűrés, esetleg ultrahang.
2013. aug. 29. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Kéne, de speciel nálunk az SZTK-s nődoki csak a hasára csapott, mikor odamentem, hogy "hány éves maga? 16? akkor Lyndinette20, az fiataloknak való."... Mikor megkérdeztem, hogy most se vérvétel, se semmi, még én voltam leugatva, hogy most ki az orvos, ő vagy én...

Sajna magánra nem volt pénz, itt nálunk horribilis árakon dolgoznak. Mint később kiderült viszont, a Lyndinette sem volt jó, mert az is elég drága, így kaptam olcsóbbat azóta.

2013. aug. 29. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha nem lesz vérvétel, akkor keress más orvost, mert a májad miatt az mindenképpen kell.
2013. aug. 29. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha normális a doki akkor kikérdez rendesen. hajlamosító tényező, pl egyes esetekben nem szedhetsz fogamzásgátlót, abban az esetben kérhet vérvételt meg bármit.Vizsgálat tuti lesz ha első alkalommal mész.Viszont arra megkérheted hogy valami olcsóbbat próbáljon meg, 1hónapra fogja először felírni mert annyi idő alatt kiderül hogy nem okoz e gondot a szedése. Ha baj van akkor 1hónap után ír fel másikat, vagy vizsgálatokra küld.
2013. aug. 29. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
tehát általában akkor vérvétel szokott lenni?
2013. aug. 29. 11:43
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Vérvételnek mindig kell, hogy legyen!

Amelyik orvos nem csináltat, ez felelőtlen!

Ugyanis vannak tényezők, amik kizárják a fogamzásgátló szedését. És azokat a bizonyos tényezőket csak vérvétel alapján tudják megállapítani, ezáltal kiszűrni.

2013. aug. 29. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat :)
2013. aug. 29. 11:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!