Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Csajok! 14 évesen mekkora a...

Csajok! 14 évesen mekkora a melletek? Nkm nagyon kicsi . és már idegesítő.

Figyelt kérdés
2013. szept. 1. 14:41
1 2
 1/11 Nagy Rebekaaaa válasza:
62%

Nekem nem volt kicsi de túl nagyse olyan közepesvolt.

75/B

De ha gondolod küldj képet és megmondom persze küldök majd én is

2013. szept. 1. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
64%

Szia! :)

Én is tizennégy éves vagyok, és nekem se nagy a mellem, de ez sosem zavart. :) Egyrészről ilyen korban, még bőven növésbe vagyunk, másrészről, pedig miért zavar?

Ha a fiúk miatt, akkor sokaknak pont az jön be, ha egy lánynak kisebb a melle. És ha meg valakinek nem tetszik, hogy olyanok vagyunk amilyenek, akkor azokkal nem is érdemes foglalkozni. :)

Szerintem ne foglalkozz vele, és szinte biztos, hogy még nőni fog. :)

14/L

2013. szept. 1. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
79%

Nekem sem az tetszik, ha egy lánynak nagy melle van, hanem az ha szép (a lány is meg a melle is)

Szóval ne aggódj! :)

15/F

2013. szept. 1. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nehogy képet küldj bárkinek a melledről! Ki tudja, milyen perverz írja magáról, hogy ő egy tinilány..
2013. szept. 1. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
75/B
2013. szept. 1. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Senkinek ne küldj képet a melleidről, viszont ne is aggódj a melleid miatt, mert egyrészt nem tehetsz róla, hogy milyen ütemben fejlődsz, másrészt egy lány sem a mellei miatt lesz értékes!
2013. szept. 1. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
ne törődj vele!! ilyenkor még bőven nőssz, ráadásul akinek ez számít azzal nem érdemes foglalkozni:) egy szép arc sokkal többet ér:)
2013. szept. 1. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Nővérem, mikor áthívja a két barátnőjét, akkor is különbözőek a méretek (nem mintha egész nap bámulnám :DD). Az övé rohadt nagy, egyik barátnőnek szinte semmi, nem látszik - és a harmadiknak meg a kettő közt.

Ő tizenöt éves

2013. szept. 1. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
nemrég múltam 15 szal aktuálisnak mondható ez az adat: 75A-B, ami az én alakomhoz képest kicsi.
2013. szept. 1. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Semmi szégyellnivaló nincs abban ha kicsi a melled,nem ez a lényeg,akinek nem tetszik ne nézze:) Én 13/L vagyok és 80/B-s,hidd el van olyan aki pont azt utálja,hogy nagy a melle:)
2013. szept. 1. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!