Kezdőoldal » Otthon » Kártevők » Pókok. Sok kicsi, de nagyon...

Pókok. Sok kicsi, de nagyon idegesítő. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés
Sziasztok. A plafonon a sarokban ma észrevettem, hogy sok kis szürke pók màszkàl. De tényleg nagyon picik. Elkezdtem őket ölni,de pàr darab mindig előjön. Pls ne gyertek most azzal, hogy hasznos àllat, 15-20 db nem tűnik annak. Pòk fóbiàm van, szóval aludni is alig tudok. Mit lehet ezekkel kezdeni?

2013. júl. 30. 01:03
 1/2 anonim ***** válasza:
A porszívó a leghatásosabb ellenük, ez a pókok elleni hadviselés atombombája :D
2013. júl. 30. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Ne ájulj el, de rossz hírem van: valahol a szobádban petézhetett le egy pók, ha még egészen bébiméretűek, amiket találsz. Porszívózd fel őket, és próbáld megkeresni, hogy honnan jönnek, vagy kérj meg rá valakit. Egy pár napig még nagy eséllyel elő fog kerülni egy-egy újabb példány, aztán szerencsés esetben elfogynak, rosszabb esetben később még találkozol néhánnyal fejlettebb korában. Nekem is vannak ilyen dögeim, átérzem.
2013. júl. 30. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!