Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jobban tisztelik a pasik az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jobban tisztelik a pasik az olyan nőket, akik nem fekszenek le 1 hónap együtt járás után?

Figyelt kérdés
Gondolok én itt a 18-25 évesekig.
2013. aug. 27. 13:22
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
71%
igen
2013. aug. 27. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
57%
Nem.
2013. aug. 27. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
78%
Azért, ha nagy az összhang, akkor oly mindegy, hogy egy hónap vagy három... Ha első randis szexről lenne szó, akkor lenne értelme talán a kérdésnek szerintem. Aki egy hónap után szeretkezik a barátjával, az már szerintem messze nem az elítélendő kategória. Sőt, ha hamarabb, az sem. Kinek mi.
2013. aug. 27. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
Ha az egy hónapot kicseréljük mondjuk egy hétre, akkor igen.
2013. aug. 27. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 sajtosmákosbabkonzer ***** válasza:
100%
egyértelműen
2013. aug. 27. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
53%
Olyan nővel lehet 1 hónapig se maradok együtt :) Ezt a meghatározott időzést marhaságnak tartom nem hogy tiszteljek miatta bárkit is... 23/F
2013. aug. 27. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
67%
Tulajdonképpen én azokat is tisztelem, akik egy éjszaka után feküdnek le veled. Van egy lány ismerősöm, akit mindenki kur.vának tart és szó mi szó tényleg volt már pár férfival. Viszont egyik este buli után úgy alakult, hogy nála aludtam, rám is mászott, de visszautasítottam, végig dumáltuk az egész éjszakát és azóta is nagyon jó barátok vagyunk, valójában tök jó fej csaj. Csak félre ismerik. :/
2013. aug. 27. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem normális pasi nem ez alapján tisztel vagy nem tisztel egy nőt. Aki igen, az egyszerűen nem normális.
2013. aug. 27. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 ASOT ***** válasza:
60%

8-asnak van igaza!

Ez marhára nem érdekel, hogy most 1 héten vagy 1 hónapon belül. Vagy már első nap.

Bármelyikből lehet hosszabb kapcsolat és fordulhat komolyra.

2013. aug. 27. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
77%

Ez teljesen a két adott embertől függ és attól, hogy mekkora vonzalom alakul ki köztük először.

Barátommal kb. 10 perc ismeretség után meg csókolóztunk és majdnem le is feküdtünk egymással már aznap, de erős voltam és nemet mondtam. :D Később kérdeztem hogy akkor is megbecsülne-e ha akkor lefeküdtem volna vele. Azt mondta igen, mert hogy mindketten éreztük hogy ez más lesz mint amit addig tapasztaltunk és emiatt nem tartott vna r/binek.

Viszont volt barátommal lassabban alakult ki köztünk az összhang és vele csak hónapokkal később feküdtem le.

Nagyon helyzetfüggő.

2013. aug. 27. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!