Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szerintetek mit tegyek?...

Szerintetek mit tegyek? Menjek el nőgyógyászhoz?

Figyelt kérdés

Viszket a puncim és nem tudom miért...Szűz vagyok még és remélem még pár évig az is leszek.Szóval viszket,szúr, piros és ilyen kis pöttyök vannak rajta(azok is pirosok)

Anyukámmal nem szeretnék erről beszélni...

12/L



2013. szept. 5. 21:49
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
Szerintem fordulj orvoshoz. Valószínűleg nyilvános helyeken kaphattad el.
2013. szept. 5. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
És egyedül?Vagy hogy?:S anyával nem szeretnék de viszont hülyének nézne az orvos ilyen fiatalon...anyával nem szeretnék semmi képpen sem!
2013. szept. 5. 21:54
 3/24 anonim ***** válasza:
Egyedül még nem mehetsz. Gyereknőgyógyászhoz kell időpontot kérni. Nem ciki ez, bárhol elkaphattad. Anyukád előtt ezt nem kell és nem is szabad szégyellned! Azért az anyukád, hogy felelősséget vállaljon érted, de néma gyereknek tudod, hogy anyja se érti a szavát! Úgyhogy szólj neki szépen és el fog vinni orvoshoz. Ne várd meg, míg komolyabb bajod lesz, mert komoly következményei lehetnek az ilyesminek, pl. később nem lehet kisbabád!
2013. szept. 5. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
Ja és az orvos nem fog hülyének nézni. Mondom, van direkt gyerek-nőgyógyász is, oda egészen kicsi lányokat is elvisznek. Nem csak a felnőtt nőknek lehet bajuk alul, nyugi :)
2013. szept. 5. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
Hát szólnák neki csak nem tudom mit mondjak?mondjam neki hogy megnéztem és pöttyös?mert az hülyén hangzana.nem tudom mit mondjak.
2013. szept. 5. 21:58
 6/24 anonim ***** válasza:
0%
Nem a szörtüszőid? Hallottál már a fanszőrzetről? Tudod ami a nunnán nő!
2013. szept. 5. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
80%
Menj egy idősebb barátnővel, nőrokonnal, de szerintem akár egyedül is nyugodtan. Bár ha receptet ír annak a kiváltásához pénz kell..tehát valószínűleg emiatt úgyis szólnod kell anyukádnak. Valamilyen gombás fertőzés lehet, strandon, közös használatú mosdókban nem nehéz összeszedni.
2013. szept. 5. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:

anyukádnak mond el megbízhatsz benne én is féltem szólni neki képzeld el, és mikor jött be sírva a kórházba, nagyon szomorú volt hogy nem szóltam neki és nem bíztam benne

másnap megműtöttek és mikor felkeltem ott volt mellettem

bízz bennem segít neked melletted áll ő :)

2013. szept. 5. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
Állj elé és kezdj el vakarózni, majd csak leesik neki a tantusz.
2013. szept. 5. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
Elég ha annyit mondasz neki, hogy viszketsz alulról. Az anyukák tudják milyen kellemetlen dolog ez. Csak édesanyáddal tudod ezt megoldani. Fog segíteni dokit keresni.
2013. szept. 5. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!