Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szerintetek mit tegyek?...

Szerintetek mit tegyek? Menjek el nőgyógyászhoz?

Figyelt kérdés

Viszket a puncim és nem tudom miért...Szűz vagyok még és remélem még pár évig az is leszek.Szóval viszket,szúr, piros és ilyen kis pöttyök vannak rajta(azok is pirosok)

Anyukámmal nem szeretnék erről beszélni...

12/L



2013. szept. 5. 21:49
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:
És anya bent lenne mikor le kéne vetkőznöm?Biztos hogy nem szőrtüsző annál nagyobbak a pöttyök.
2013. szept. 5. 22:08
 12/24 anonim ***** válasza:

Egyébként ezzel tényleg jó lenne, ha elmennél dokihoz két okból:

1. Mivel még szűz vagy, elvileg minimális esély lenne az ilyen viszketős dolgokra (nekünk nagylányoknak már sokszor viszket, hidd el, de mi kefírt kenünk rá, oszt jóvan)

2. a pöttyök. Az hogy vannak pöttyök az már egy meglepő tünet.

Burkoltan rá lehet vezetni Anyudat, én sem szerettem és szeretek a mai napig az ilyen dolgokról vele beszélni. Suttyomban mentem el az első nőgyógyászhoz is, de ez már egy másik történet.

2013. szept. 5. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:

7-es! Egyedül nem mehet. Minden szakrendelésre ki van írva, hogy 14 éven aluliak csak kísérővel látogathatják a szakrendelést.


Anyukádnak annyit mondasz, hogy anya, viszket és pöttyös a nunim, vigyél orvoshoz. Ugyanúgy mint amikor a torkod fáj. Amíg vizsgál a doki, addig anyukádat megkéred, hogy forduljon el. De szerintem 99%, hogy ki fogja küldeni az orvos, amíg vizsgál.

2013. szept. 5. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
Tényleg el kéne menned orvoshoz, mert megfelelő kezelést csak ő tud ajánlani ha látja miről van szó!
2013. szept. 6. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
12 évesen már te döntöd el, hogy bent lehet-e a vizsgálatkor.
2013. szept. 6. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
Ne félj erről beszélni Anyukáddal, mert Ő az az ember, akiben a világon a legjobban bízhatsz! Ez nem azért van, mert valami rosszat tettél! Nem kell szégyellned Anyukád előtt!
2013. szept. 6. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
Anyuddal menjetek el gyerek nőgyógyászatara, és női dokit keressetek első alkalomra. Ott nagyon nagy valószínűséggel az lesz.
2013. szept. 6. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:

Nem lehet anyukád nélkül elmenned, beszélj vele és tényleg jó lenne női orvoshoz menned először.

Amikor terpeszteni fogsz anyukád nem fog ott állni és a lábad közé nézni, hanem oldalt, vagy a függönyön kívűl lesz.

2013. szept. 6. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:

12 évesen hogy küldhetné ki az anyukáját!! ne beszéljetek már hülyeságeket!

Fogamzásgátlót nem akartok feliratni vele?? jajj.....

2013. szept. 6. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim válasza:
nekem is ugyanez a problémám :/ te mrá jobban vagy?
2013. szept. 8. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!