Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Milyen melltartóval lehetne...

Milyen melltartóval lehetne formásítani a melleken?

Figyelt kérdés

Sajnos nem nagyok a melleim és egy kicsit lógnak is, de ezt annak tulajdonítom be hogy van rajtam súly felesleg. Elkezdtem sportolni és figyelek az étkezésemre. Ha fogyok akkor a mellem is feszesebb lesz?

És milyen melltartót hordjak? Úgy szoktam, ha suliban vagyok vagy megyek valahova, akkor szivacsosat hordok, amiben jól néznek ki a melleim, és mikor itthon vagyok, olyan atlétaszerű sportosat, ami végülis csak takar. Aludni természetesen nem veszek melltartót. Ez így jó vagy pont ettől ereszkedik meg a mell? Mert mostanában azt hallottam hogy inkább azok a fajták alakítják a mellet, ami kicsit összenyomja.


18


2009. nov. 3. 16:34
 1/4 anonim ***** válasza:
push-up melltartó. olyat vegyél. abban mindenkinek szép a melle
2009. nov. 3. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Én a szivacsosat gondoltam push-up -nak :) Igen abban jól néz ki, de én arra gondoltam, mikor leveszem is jól nézzen ki, mert most nem túl szép, mert nem is hogy lóg, hanem "kiáll". Azt szeretném, ha laposabb lenne és szélesebb ha érted ;)
2009. nov. 3. 17:25
 3/4 anonim ***** válasza:
én speciel nem igazán tudom elképzelni, hogy milyen, de ha lóg akkor valószínűleg olyan a fajtája, vannak olyan lányok akiknek ilyen. feszesíteni tudsz vele tornával, keress rá neten, v kérdezd meg a tesitanárod :) de a sima sporttól, a egészséges étkezéstől nem lesz túl nagy változás ezen a területen.
2009. nov. 3. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

melltartó nélkül nemtudod formálni a melledet. az olyan, és olyanis marad. sosem lesz olyan melltartó nélkül amilyennek szeretnéd.

a push-up amúgy nemaz amiben szivacsa van. azaz a pushé-up-ban is van szivacs, de annak a pántja így a kosár széléről szokott indulni. jobban felnyomja a melleket, kicsit összébb is, és szebb formája lesz.

de a melleidte már nemtudod formálni. az olyanra nőtt, olyan marad.

2009. nov. 4. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!