Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Melyik a legjobb melltarto?...

Melyik a legjobb melltarto? Mert nekem elég nagy a mellem és van egy melltartom az tart de összenyomja a melleim és mindig ki ugrik a melltartoból. Micsináljak? A sport melltartoval meg aza baj hogy log töle a mellem az meg nem is tart.

Figyelt kérdés
2011. okt. 7. 14:35
 1/1 anonim válasza:
100%

A megfelelő méretű melltartó a megoldás!

Én is nagyot kell, hogy hordjak. Tudom, milyen nagy gond igazán jót találni.

Az, hogy melyik a legjobb, az tőled függ, illetve, hogy milyet szeretsz, miben érzed jól magad.

Én pl. a merevítőseket szeretem, mert jó tartást adnak. Szeretem , ha a kerülete picit passzos.

Ha jól választod meg a kerületét, és a kosár méretét is, kényelmes, és jó tartású lesz, hidd el!

Sokan ott tévednek, hogy azt hiszik, ha nagy a mell, akkor a kerület mérete is óriási. Na ez nagy hiba!

2011. okt. 7. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!