Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A nőgyógyászati székben egész...

A nőgyógyászati székben egész pontosan hogy kell ülni?

Figyelt kérdés
Képen láttam már, de átélni még nem éltem át. Szóval ott ül az ember igazából, és a lába terpeszben, vagy inkább fekszik? Mennyire kényelmetlen? Látszik ilyenkor az ember feneke, vagy valahogy el tudja dugni? A koszos cipőm pont a doki arcába néz? Vagy jobb levenni? Stb.

2013. szept. 11. 21:14
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Inkább fekszik az ember, a lába felhúzva, terpeszben. Nem kényelmetlen, Látszik a feneked. A cipőt le kell venni. Amúgy nem a doki arcába néz, mivel van ilyen lábtartója, az még a szélén van.
2013. szept. 11. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
én kényelmesen el helyezkedem a székben, de mindig mondja az orvos, hogy csússzak lejjebb. én leveszem a cipőmet is és zokniban ülök fel a székre. vagy mezítláb attól függ. és célszerű hosszított fazonú felsőben menni, ami eltakar, hogy ne kelljen egy szál semmiben ott feszengened.
2013. szept. 11. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

"én leveszem a cipőmet is és zokniban ülök fel a székre. vagy mezítláb attól függ"


Megkérdezhetem, hogy mitől? A doki szól, hogy maradhat-e a zokni, vagy azt is vedd le?

2013. szept. 12. 02:18
 4/15 anonim ***** válasza:
90%

Nyáron 2 hónapot tiniambulancián dolgoztam asszisztensként. Többek között én mutattam meg a lányoknak, hogyan üljenek fel a székre (pontosabban vizsgálóasztal, de most mindegy). Föl kellett álniuk háttal az asztalnak a sámlira, nekidőlni és egy lendülettel felgördülni, vagyis NEM felülni, inkább a gerincen feküdni, ilyenkor a medence egészen előrenéz. Aztán ha kellett, segítettem a lábakat elhelyezni a tartóban, végül a doktornő még eligazgatta a gyereket, ahogy neki kézreállt (lejjebb csúszni stb.)

Annyi puncit, popsinyílást, talpat és fejletlen és fejlett cicit láttam, hogy még este becsukott szemmel is előjöttek, ááááááááá.

(L/24)

2013. szept. 12. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
27%
Én a cipőt sohasem vettem le.
2013. szept. 12. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Nem tudod eldugni a feneked, teljesen látszik, a szüzeknél sok orvos pont a végbélen keresztül nyúl fel, ezért is lényeges hogy teljesen hozzáférhető legyen.

Inkább fekszel, mint ülsz.

Láb terpeszben, ma már nem annyira a lábad van kengyelben, mint inkább a vádlid van feltámasztava, így nem tudod összezárni a lábaidat, mint a kengyeles megoldásnál.

2013. szept. 15. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! De akkor most cipőben, zokniban vagy mezítláb? Nem szeretnék illetlen lenni. Vagy kérdezzem meg a helyszínen?
2013. szept. 16. 00:36
 8/15 anonim ***** válasza:
Dehogy kérdezd! Ahogy neked kényelmes, zoknit ajánlanék én úgy szoktam.
2013. szept. 16. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
0%
Mindenképpen vedd le a zoknid, mert lehet, hogy lábimádó a doki. Bokalánc is legyen rajtad. Tartsd nagyon csábosan a lábfejed.
2013. szept. 18. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Én cipőben szoktam felülni, bár az is igaz, hogy vádlitámaszos szék van nálunk.

Ne feledd, hogy az orvos van érted, te fizeted az ő szolgáltatását, és nem fordítva! Tudom hogy sajnos elég megalázó a helyzet amit át kell élnünk ott akkor, de azért ne ess túlzásba. Tisztán mosakodva menj, de ennél többet nem kell tenned. Női orvost javasolnék első alkalommal, aztán később majd meglátod.

2013. szept. 19. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!