Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nem jött meg a menstruációm...

Nem jött meg a menstruációm ebben a hónapban, mi van most?

Figyelt kérdés

18 éves vagyok, 12 éves korom óta menstruálok. NEM élek szexuális életet, szóval terhesség kizárva. Eddig rendszeresen megjött kb 35 naponta, most 10-ére kellett volna megjönnie, de semmi. Igaz, mostanság elég sokat stresszeltem, ami ugye okozhatja hogy kimaradjon. Most akkor hogy/mikorra várjam? Bármikor megjöhet? És gondolom addig úszni se menjek míg nem jön meg újra, igaz?

Tudom, volt már ilyen kérdés, de akkor is bizonytalan vagyok.



2013. szept. 14. 16:39
 1/6 anonim válasza:
100%

Szia!

Figyelj,tudom mit érzel,és szerintem én tudok most neked adni,egy biztonságos választ,remélem.A lényeg az,hogy nekem is volt ilyen,hogy 15.-re vártam,és mégis késett fogalmam sincs két,három hetet.De ne aggódj,rendben?És igen,most jobb lenne,nem járni úszni.És el hiheted,hogy ha meg vannak azok a jelek,amik be szoktak következni,mi előtt még meg jön,akkor nyugodtan,stressz,és egyéb dolgok nélkül higgadj le.Hogy ha eddig nem volt semmi probléma a menszeszeddel,akkor most sem lesz.Jó lehet,hogy most késni fog,de el hiheted nekem,hogy tudom milyen.Én is nagyon be voltam pánikolva,de mondta anyukám,hogy semmi baj,mert ez már nála is elő fordult.Szóval meg nyugodhatsz,és ilyenekért nem kell ennyire stresszelned,oké?

2013. szept. 14. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ne stresszelj ezen. Az ember nem egy gép, hogy mindig napra pontosan produkáljon. Most stresszesebb időszakod volt, nem jött meg.

Én nem mondanám, hogy ne menj úszni. Számomra az úszás az idegnyugtató, így ha képes vagy ellazulni, ami a gondolataid illeti, akkor menjél nyugodtan, maximum használj egy mini tampont, hogyha megjönne közben se legyen semmi probléma.

2013. szept. 14. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
60%

Semmi bajod sincs, nyugi!

Felnőtt nőknek is kimaradhat akár, nagy ritkán, az is rendben van, hiszen nem gépek, hanem nők vagyunk!

2013. szept. 15. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, megnyugtattatok! És ma meg is jött! Most akkor rendesen kell számolnom a napokat, a kezdetétől igaz?
2013. szept. 15. 18:53
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen, attól a naptól számold, amelyik nap megjött.
2013. szept. 17. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Így igaz, a kezdő naptól számold.
2013. szept. 17. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!