Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szerintetek ha gyenge a fehér...

Szerintetek ha gyenge a fehér folyásom, akkor is muszály tisztasági betétet használjak? És milyet always- t akarok, de abból melyik fajtát, milyen színűt? ¿

Figyelt kérdés
2013. szept. 17. 17:27
 1/7 anonim ***** válasza:
Gyenge folyásra nem muszáj.
2013. szept. 17. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
És ha erősebb lesz akkor milyet, mondjuk én most is használnám, mert így nem érzem olyan koszosnak magam. Akkor milyet használjak?????¿¿?¿¿
2013. szept. 17. 17:36
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha nem érzed szükségét, ne használd.
2013. szept. 17. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Igazából tapasztalni kell, mindenkinek más a kényelmes és a jó.
2013. szept. 17. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Hát igazából nem érzem a szükségét, de nekem kényelmesebb. És azt szeretném megkérdezni, hogy mennyibe kerül egy doboz tisztasági betét? Anyukámmal nem beszéltem erről, ezért magam szeretném megvenni. Előre is köszi.
2013. szept. 17. 17:52
 6/7 anonim ***** válasza:
6-700 ft körül van a tisztasági betét,de néhány helyen lehet olcsóbban is kapni.Én a Lidl-ben kb. 400 ft-ért veszem a 45 db-os tisztasági betétet,és az is jó minőségű.
2013. szept. 17. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm akkor holnap a suliból haza bemegyek egy üzletbe, Lidl- be nem megyek, mert furcsa lenne hogy egyedől megyek egy nagy üzletbe, nekem így is nagy fura hogy vegyek egy betétet kis korban.
2013. szept. 17. 18:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!