Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Vakbélgyanú, véres széklet,...

Vakbélgyanú, véres széklet, fáradtság?

Figyelt kérdés

Pár napja fájt a hasam,elmentem orvoshoz,azt mondta,hogy nem biztos hogy vakbél,voltam vérvételen(még nem jött meg az eredmény).

Viszont ma véres volt a székletem.Élénk piros és elég bőséges.

Vajon mi bajom lehet,vagy valakinek volt már ilyen??


2013. szept. 18. 15:34
 1/4 anonim ***** válasza:
74%

Már ne haragudj, de ha kérdéseket írogatsz ki, ahelyett, hogy rohannál az ügyeletre, akkor a fejedet is vizsgáltasd meg.

Komoly gondra utal, nem találgatnék mire, de ha még vannak terveid a jövő hétre, akkor azonnal orvos!

2013. szept. 18. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Itt ezen az oldalon nem gyógyítani lehet, hanem csak tapasztalatot cserélni! Ha baj van, akkor orvoshoz kell menni, aki pontos diagnózist tud mondani, és a megfelelő kezelést ajánlani!
2013. szept. 18. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
88%

Ez azt jelenti, hogy az alsó bélszakaszból, azaz a vastagbélből származik a vér.

Sok oka lehet: fekélyes vastagbél gyulladás, vastagbél polyp, aminek a teteje most kivérzett, egyéb bakteriális gyulladás, megrepedt belső aranyeres csomó, daganatos betegség stb.

Ehhez szakorvos kell, szerintem colonoscopia is / vastagbél tükrözés /, hogy pontos diagnózist kapj. Minél előbb keress fel szakorvost, a vér a székletben mindig kóros.

2013. szept. 18. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Így van szaladj az orvoshoz. A véres széklet nem vakbelet jelez. Remélhetőleg csak egy aranyér,berepedés,de ahogy már írták lehet komolyabb vadtagbél probléma is.
2013. szept. 18. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!