Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tesin átázás, váltás fehérnemű?

Tesin átázás, váltás fehérnemű?

Figyelt kérdés

Sziasztok, ma az egyik osztálytársam átázott tesin a suliba. 2 óránk volt a tesi. Egyébként pont ilyen ugrálós feladatok voltak és akkor egyszer csak kirohant és mi csak a vértócsát láttuk ott ahol állt és amikor csaladt kifelé csak úgy csorgott a vér mindenhol.. Aztán lépcsőn kell felmenni az öltözőbe, és azt is összevérezte meg minden.. A tanár utánaküldött ő meg tartotta tovább az órát a hülye paraszt-.- Na mindegy, a pólójával nagyjából feltöröltük.

Csakhogy ugye a bugyija a tesis nadrágja minden tiszta vér volt. Gyorsan el kellett szaladnom ofőhőz, akinek éppen órája volt az alattunk lévő osztállyal. Kopogtatok majd gyorsan berontok hozzá, és beszélek vele, persze halkan:) Ő lemegy telefonál a csaj anyjának hogy jöjjön bugyival a sulihoz mert átázott a lánya tesin. Hát az anyja 5 percen belül itt is volt, addig a pólómat odakötöttük és raktunk bele egy betétet (2 always éjszakait). Hát már nagyon úgy tűnt hogy cserélni kéne de megjött az anyja, úgyhogy akkor már nem volt gond. El is mentet egyből a nőgyógyászhoz. Azóta nem beszéltem a csajjal.

Egyébként azt akartam kérdezni, hogy mensi közben legyen nálam egy váltóbugyi? Mert nem szeretnék így járni.. Volt valami átázásos történetetek?


2013. szept. 19. 20:18
 1/4 anonim ***** válasza:

Hát nem értem, miért kellett ennyire realisztikusan és részletesen leírni a sztorit, az alapkérdésből is értettük, mire akarsz kilukadni... De mindegy.


A válaszom az, hogy nem, normál esetben az ember nem vérzik ennyire, főleg nem váratlanul. Remélem, semmi baja a lánynak, végül is előfordulhat kivételesen ilyen, de azért nem jellemző.

Más kérdés, hogy nem véletlenül engednek elvileg felmentést ilyenkor tesin.


Ha te nagyobb biztonságban érzed úgy magad, vigyél magaddal nyugodtan váltás fehérneműt.

2013. szept. 19. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Azért ennyire sose szokott senki sem vérezni, hogy tócsát hagyjon maga után, hát még hogy a lépcsőt futás közben is összevérezze. Ne hazudj azért ilyeneket...
2013. szept. 19. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Esküszöm hogy nem hazudok, hiszen én is lány vagyok. Sajnáltam a lányt nagyon. Hát holnap majd érdeklődök. A lépcsőn nem tócsák voltak, hanem véres pöttyök, ahogy ment felfelé. De tényleg nem állt szándékomban hazudni.

Amúgy lehet hogy beverte ott lenn tesin. De az is tuti hogy mensizett, mert reggel pont beszéltük...

2013. szept. 19. 20:33
 4/4 anonim ***** válasza:

Én nekem is ez jutott eszembe, hogy beüthette vagy ilyesmi.

Szerintem se lesz belőle semmi gond.

2013. szept. 19. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!