Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehet e valaki ingerlékeny a...

Lehet e valaki ingerlékeny a fogamzásgátlótól?

Figyelt kérdés
amióta szedem nem csak a menzesz előtt hanem általában mindig ingerlékenyebb vagyok, hamarabb felkapom a vizet apróságokon kezdek el vitázni..lehet ez a fogamzásgátlótól?
2009. nov. 5. 18:02
 1/10 anonim ***** válasza:
82%
Sosem hallottam ilyen mellékhatásáról.
2009. nov. 5. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Azért olvasd el a mellékhatásait a te fogamzásgátlódnak!
2009. nov. 5. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Igen, lehet.

[link]

2009. nov. 5. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
igen, én id jártam így és nem is szedtem többé azt a fajtát a doki felírt egy másikat ami nagyon jó
2009. nov. 5. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
igen, lehet, sőt, másfajta idegi tünetet is okozhat. én 15 évig szedtem, és volt egy fajta, aminek a szedése alatt számomra is megmagyarázhatatlan hisztirohamaim voltak, törtem és zúztam, valamint túlérzékeny is voltam. És amikor már saját magamtól kapok agylobot, akkor az már elgondolkodtató. mióta nem szedek semmit, nincsenek ilyen problémáim!
2009. nov. 5. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
ugyanígy van velem.már engem is zavar majdnem minden nap bőgök valamin ált mikor a párommal beszélek telefonon..(200km re lakik tőlem) stodettét szedek
2009. nov. 5. 18:23
 7/10 A kérdező kommentje:

Pszichiátriai kórképek hangulatváltozás, beleértve a depressziót; a nemi vágy változása

Idegrendszeri betegségek és tünetek idegesség,=> ez van a betegtájékoztatóban

2009. nov. 5. 18:29
 8/10 anonim ***** válasza:
Én is olvastam az enyémnek a papírján, hogy ez is lehet egy mellékhatás.
2009. nov. 5. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
minek szeded, ha ilyen messze vagytok egymástól? miért szükséges? én a helyedben abbahagynám, és másképpen védekeznék.
2009. nov. 5. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerintem elég ha leváltod egy másikra. Fiatal lányoknak a Lindynette 20-at szokták felírni, mert ez kifejezetten nekik, nekünk van kifejlesztve, mivel ez a legkisebb hormontartalmú készítmény.(30 év alatt) Kérdezd meg róla az orvosod.
2009. nov. 6. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!