Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől kaphattam hüvelygombát?...

Mitől kaphattam hüvelygombát? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés
Két héttel az együtlét után hüvelyviszketést éreztem és bővebb folyást, elmentem nőgyógyászhoz és azt mondta hüvelygombám van. Lehetséges-e, hogy a párom fertőzött meg és 2 hétig lappangott bennen, vagy csak úgy "magától" kialakult ez a dolog? Antibiotikumokat nem szedtem mostanában, cukorbeteg sem vagyok, mértem a vércukorszintem és rendben van.
2013. szept. 21. 17:12
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:

PS. Idáig még soha sem volt hüvelygombám.

21L

2013. szept. 21. 17:15
 2/18 anonim ***** válasza:
0%

Akkor most boldog tulajdonosa vagy egynek.

Hallod?

Tőlünk kérdezed mitől kaptál gombát?!!!!

Ki tudja kivel kefèksz össze-vissza.

2013. szept. 21. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim válasza:
92%
Azt hallottam, hogy lelki gondoktól is kialakulhat, továbbá immungyengeségtől. Nekem volt már mindkettő miatt... Könnyen felborul a hüvely PH-ja. Próbáld élőflórás joghurttal helyrehozni. Márts bele egy tampont és helyezd fel. Nekem mindig segíteni szokott.
2013. szept. 21. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Tampontól is kaphatsz, vagy ha túlzásba viszed az intim tisztálkodást, műszálas bugyiktól, műanyag betétektől, illatosított intim cuccoktól...
2013. szept. 21. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Intim részen hogy szoktál tisztálkodni? A hüvelyt nem szabad megmosni semmivel se (csak körülötte). Emiatt is kialakulhat a hüvelygomba.
2013. szept. 21. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
bármitől. Van hogy csak úgy megbillen a hüvely PH-ja és máris elszaporodnak.
2013. szept. 21. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Sok mindentől el lehet kapni...Menstruáció előtt amúgy is legyengül az immunrendszer,és a hüvely PH-ja sem olyan erős..nem tudom mit használsz,tampont vagy betétet,de pl. a tampon az nagyban elősegítheti...

Nálam is diagnosztizálták

2013. szept. 21. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

8-as válaszoló vagyok.

Eleinte Canesten kúpot használtam krémmel,de már nem hatott,nekem teljesen legyengült az immunrendszerem.

Amúgy a hüvelygombát valószínűleg Candida Albicans okozza,amely elszaporodott a szervezetedben. Ez a gomba alapból jelen van a szervezetedben egy alap mennyiségben,viszont sok oka lehet annak,hogy elszaporodik pl.: a sok cukor,élesztőt tartalmazó ételek stb.

Nekem Candida diétát kell tartanom min. 3 hónapig,de mellé szedek Candida albicans C30-as homeó bogyót,és Graepfruit cseppeket,plusz Protexin NAtural Care probiotikumot,és használok mellé Ghynophilus hüvelyflóra visszaállító kúpot :)

A Graepfruit csepp az nagyon jó,ajánlom neked,napi 20 csepp szigorúan hígítva,plusz valamilyen hüvelyflóra visszaállító kúpot ajánlok.

Ha bármi kérdésed van,írj nyugodtan.

2013. szept. 21. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
5%

Na mennyi hüvelygomba!!!


Férfiak jobb lesz vigyázni!!!!!


Nyugodtan beszèlhetünk a hüvelygombáròl.

2013. szept. 21. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Mindenre válaszoltak előttem. Tényleg bármitől lehet. Csak még annyi, hogy a barátodtól is elkaphattad (ami nem jelenti azt, hogy más lánnyal volt). Vannak olyan gombák amik a férfiaknak nem okoznak tünetet, csak hordozók.


Nekünk amikor ilyen volt, nekem is kennem kellett a farkamat. Pedig semmi bajom nem volt.

2013. szept. 21. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!