Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől kaphattam hüvelygombát?...

Mitől kaphattam hüvelygombát? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés
Két héttel az együtlét után hüvelyviszketést éreztem és bővebb folyást, elmentem nőgyógyászhoz és azt mondta hüvelygombám van. Lehetséges-e, hogy a párom fertőzött meg és 2 hétig lappangott bennen, vagy csak úgy "magától" kialakult ez a dolog? Antibiotikumokat nem szedtem mostanában, cukorbeteg sem vagyok, mértem a vércukorszintem és rendben van.
2013. szept. 21. 17:12
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Természetesen nem lehet tampontól, műszálas bugyiktól és egyebektől, valamint tisztálkodni is kell, a hüvelyt is, csak nem ezekkel a "szuper" illatosított vackokkal, hanem enyhén szappanos, tusfürdős vízzel kell.

Nagyon sok mindentől el lehet kapni, pl. kilincset megfogtad valahol amikor wc-re mentél, idegen helyen fürödtél, uszoda, strand, leültél miniben, kis shortban a villamoson, buszon, stb...

2013. szept. 21. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Csak egyszerű pamut betétet használok, nem voltam uszodában meg ilyen helyeken, illatosított intim szereket sem használok...Arra lennék kiváncsi, hogy a hüvelygombának van lappangási ideje, vagy pedig rögtön kijönnek a tünetek? Remélem tényleg nem a barátomtól kaptam el, mert már 2 éve együt vagyunk és most először jelentkezett ilyen nálam. :(
2013. szept. 21. 19:14
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

Beírod a google-ba hogy hüvelygomba.Én személy szerint lappangási időt nem tudok,de bárhonnan összeszedhetted.

A párod is összeszedhette,ha nem tiszta kézzel nyúlt magához stb.Viszont ha ő nincs kikezelve,akkor ugyanúgy visszafertőzhet téged,fontos,hogy ő is legyen kezelve!

A férfiakon nem szokott tüneteket okozni...

A lényeg a lényeg,hogy minél hamarabb kezeltessétek magatokat!

2013. szept. 21. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
De nem értem, hogy mit jelent az, hogy reméled nem a barátodtól van? És ha tőle van?
2013. szept. 21. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Akkor az valószinüleg azt jelenti, hogy félre lépett...
2013. szept. 21. 20:38
 16/18 anonim ***** válasza:
2013. szept. 22. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Dehogy jelenti azt,hogy félre lépett,ugyan már,ezt te sem gondolhatod komolyan!!!

Bárhonnan össze lehet hüvelygombát szedni!

2013. szept. 22. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
igen az bármitől lehet valaki hajlamosabb rá. kúráli a gombát a a Flóra Plus-sal szoktam, amúgy meg intim mosakodót használok, ha már érzem egy picit. a Lactacyd nak a light változatát.
2013. szept. 23. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!