Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Normális esetben mikor kell...

Normális esetben mikor kell először nőgyógyászhoz menni?

Figyelt kérdés
Nagyjából hány évesen normális elkezdeni járni nőgyógyászhoz? 16 éves vagyok és még nem jártam ott. Mit csinálnak? És nőhöz vagy férfihez ajánlott elmenni?
2013. szept. 25. 14:18
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, és annyival kiegészítem, hogy egyrészt, a rákszűrésnél is történik mintavétel, másrészt, egyik vizsgálat sem fájdalmas és normális esetben (azaz, ha nincs gyulladásod, illetve, ha nem görcsölsz rá betegesen) még csak nem is kellemetlen. Semmi extra az egész.
2013. szept. 25. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
60%
Ha már szóba hoztátok, azért mindenképpen női orvost keress majd első alkalomra, mert azért sokkal elviselhetőbb a meztelenkedés is, meg a terpesztés is elötte, mint egy férfi orvos elött, mégha orvos is, és megbeszélni is könnyebb vele bérmilyen intim dolgot és nem csuklik el a hangod annyira izgalmadban.
2013. szept. 26. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Nekem női orvosom van és nagyon elégedett vagyok vele, szinte "barátnőként" kezel engem is és a többi páciensét is.
2013. szept. 26. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!