Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Holnap szeretnék menni nőgyógy...

Holnap szeretnék menni nőgyógyászhoz, abban az esetben lehet, ha a menstruációm már elmúlóban van, holnap lesz az utolsó napja, amikor már ugye nem sok minden jön. Meg fog tudni attól vizsgálni? Fog tudni kenetet venni?

Figyelt kérdés
2011. jan. 16. 19:37
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
hát ha meg is vizsgál... előtte szerintem szólj, h. ne akkor lepődjön meg, amikor már széttártad :) szóval ha meg is vizsgál, annak gondolom tudod mi lehet a következménye. nagy eséllyel elkezdesz megint vérezni. nekem 4 napja múlt el mikor legutóbb megvizsgált, aztán még 3 napig véreztem. nem volt jó :/
2011. jan. 16. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Már nagyon a végén vagyok, szóval csak ilyen kevés barnázás. És igen, azért megyek h megvizsgáljon. Sajnos nem tudom eltolni, mert elfogyott a gyógyszerem, és fel kell iratnom újat. Remélem azért nem lesz belőle gáz.
2011. jan. 16. 20:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!