Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit csináljak, hogy ne legyen...

Mit csináljak, hogy ne legyen állandóan fertőzésem?

Figyelt kérdés
Nyáron fel voltam fázva, nőgyógyásznál voltam, kaptam Monuralt, vizeletben nem találtak semmit (bár tenyésztést nem csináltak). Egy hónap múlva megint nagyon rosszul voltam, mentem urológushoz, kaptam valami antibiotikumot, amitől jól lettem, csináltak tenyésztést, kóli baktériumot találtak. Azóta szedek Lactoladyt, ami vörösáfonya kivonat, hogy ne legyek megint beteg, de ma már megint állandóan pisilnem kell, és csíp, meg fáj, meg minden. Mitől van? Nem járok mezítláb, nincs kint a derekam, nem járok uszodába, nem ülök rá nyilvános WCkre.
2009. nov. 7. 09:46
 1/1 Lelenc Kutyamentő ***** válasza:
Mindenképen végeztess tenyésztéses vizsgálatot. Ha a szervezetedben jelen van olyan baktérium, amely időről-időre aktivizálódik, akkor azt el kell tüntetni.
2009. nov. 7. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!