Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi lesz az orvosnál (nőgyógy....

Mi lesz az orvosnál (nőgyógy. ) ebben az esetben?

Figyelt kérdés
Találtam 1 csomót a mellemben, szerdán megyek az orvoshoz! Ilyenkor hogyan zajlik a vizsgálat? Csak a mellemet nézi vagy "alul" is megvizsgál?
2013. szept. 30. 11:13
 1/7 anonim ***** válasza:
31%

Ezzel nem is nőgyógyászhoz kell menni!

Háziorvoshoz, ő pedig tovább küld majd emlőultrahangra! És esetleg más egyéb vizsgálatokra.

2013. szept. 30. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
61%

Nőgyógyász tökéletes,sok helyen van helyebn ultrahang is.

Ha ő úgy gondolja,akkor mamográfiára küld tovább (olyan mint a tüdőszürő,odaállsz,melled kiscsit megnyomja a gép,és kész,nem fáj)


Alapos nődoki akkor már lenn is megnéz,bajod nem lesz tőle.

Melledet megtapogatja kézzel,ha van akkor ultrahanggal.

Meg fogja kérdeni,hogy fájni szokott-e a melled,milyen gyakran,menstruációval lehet-e összefüggésben.

Lehet ciszta,lehet rosszabb,de lehet csaka tejmirigyek vannak begyulladva (nekem pl most azok vannak begyulladva,pedig gyerekem sincs,tapintásra én is bepánikoltam elsőre,hogy rákos vagyok)

2013. szept. 30. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
köszönöm
2013. szept. 30. 12:04
 4/7 anonim ***** válasza:

Csak szólok, hogy nálunk pl., ahová én járok kórházba, ott csak is a mammográfián van olyan ultrahang, amivel mellett tudnak ultrahangozni. A nőgyógyász egy ilyen esetben felesleges körfutás.

Úgyis mammográfiára kell vele menni!

2013. szept. 30. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
De a mammográfiára beutaló kell, azt meg a nőgyógyász adhat. Én úgy tudom, hogy még a háziorvos sem. A kérdező nagyon jól csinálja, hogy a nőgyógyászhoz megy.
2013. szept. 30. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A háziorvos is adhat beutalót!

A nőgyógyász így is úgy is tovább fogja küldeni.

És mire nőgyógyászhoz időpontot kap, utána plusz a mammográfiára időpontot kap, az mind idő.

Míg a háziorvoshoz akár holnap is elmehet a kérdező és egyből kérheti az időpontot a mammográfiára és kapja a beutalót is.

Nekem is háziorvos adott volna beutalót, meg volt beszélve, csak nekem elmúltak a csomók.

A nőgyógyász ebben az esetben felesleg kör tényleg.

2013. szept. 30. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A nőgyógyász egész biztos, hogy fel is fog nyúlni neked.
2013. szept. 30. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!