Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Az alábbiak valakinek mondanak...

Az alábbiak valakinek mondanak valamit?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Tanácstalan vagyok és nem tudom mihez kezdjek.5 napja késik a menstruációm és néha van gyomorégés, szédülés, fejfájás és enyhe hasfájások alhas tájékán. MEllem érzékenyebb de nem fáj. Ma elmentem orvoshoz és nem mondott semmi konkrétat. A lelet számomra szinte kínai és semmit mondó. Abban bízom, hogy ti segítetek nekem. Lelet: Ép emlők külső genikáliák, közepes tág vagina. Folytatásban rendesnagy uters anteversiovflexioban sejthető a vaskos hasfalon keresztül szabad környezetben. Ép lap hám a portion. Szekunder amenorrhoea N9110 Kb. ennyit ír. Minden értelmes és segítőkész választ nagyon szépen köszönök előre is. Egy 20 éves lány.

2013. szept. 30. 19:52
 1/4 anonim ***** válasza:

Betegség:Szekunder amenorrhoea

Betegség alcsoport:Hiányzó, csekély és ritka havivérzés

Betegség főcsoport:Az urogenitális rendszer megbetegedései


Ezen kívül csak annyi, hogy szervileg teljesen egészséges vagy, hüvely, méhszáj és méh rendben van.

2013. szept. 30. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ez lehet terhesség szerintetek??
2013. szept. 30. 20:12
 3/4 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy nem terhesség, mert akkor már látott volna az orvos petezsákot és ez szerepelne is a leleteden.
2013. szept. 30. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem küldtek le ultrahangra, mert éppen nem volt ott rendelés... Kenetet vett és holnapra visszahívott.
2013. szept. 30. 20:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!