Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Lehetnek az alábbiak terhesség...

Lehetnek az alábbiak terhességre utaló tünetek, jelek? Volt valakinek hasonló?

Figyelt kérdés

Teltebb cicik,keményebb has8értem ezt azalatt hogy olyan kényelmetlen a hason alvás,mert keményebb a has talán,legalább is olyan érzés mintha keményebb lenne)

kevés evés ill akár egy pohár ital,víz bármi után olyan érzés mintha gyomorsava lenne az embernek..mintha tele ette volna magát az ember,és az egészet a torkában érzi..néha olyan érzés hogy jobb lenne már elnézést (rókázni)hogy megkönnyebbüljön az ember..pedig éppen hogy evett vagy megivott egy pohár üdítőt ami lényegtelen hogy szénsavas vagy mentes..

valamint erősebb szagú vizelet

babát szeretnénk..és 1 hete ezeket vettem észre magamon,tesztelnem még korai lenne így gondoltam puhatolózok hátha valakinek ezen tünetei voltak és kiderült hogy sikerült a baba.

Köszönöm!


2012. szept. 20. 22:54
 1/1 anonim ***** válasza:

Hát erre is csak a klasszikus választ lehet adni: vagy igen, vagy nem.

Ha a tüneteidet a terhesség okozza, és már egy hete tapasztalod őket, akkor a tesztnek már ki kéne mutatnia a terhességet.

Az embrió a megtermékenyítéstől számítva 7-10 nap múlva ágyazódik be, onnantól okozhat a terhesség tüneteket, és a beágyazódástól számított 1-2 napon belül a legérzékenyebb tesztek kimutathatják a terhességet, úgyhogy több értelme lenne tesztelni, mint szavazásra bocsátani a dolgot a gyk-n :)

2012. szept. 21. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!