Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Budapesten (pesti részen...

Budapesten (pesti részen 7,8,9,10. ker) kihez menjek nőgyógyászhoz? Korház, egészségház, magánrendelő? Melyiket ajánljátok és azonbelül kit?

Figyelt kérdés
Valamint mennyi idővel előtte kell kérni időpontot, vagy kórház esetén kell e időpont, mennyibe kerülnek a vizsgálatok? Szűrővizsgálatok, valamint az hogy ha fogamzásgátlót szeretnék iratni, mennyi idő múlva lehet, és miylen vizsgálatok lesznek? Köszönöm a válaszokat! Légyszi minél részletesebben és ha tudok akkor külön orvosról hogy miylen hogy bánik a "betegekkel".
2008. júl. 4. 21:32
 1/3 anonim ***** válasza:
előszöris ahhoz menj akihez tartozol..ezt arendelőintézetben meg tudják mondani lakcím szerint..ha nem szimpatikus az orvos akkor érdemes magánrendelőbe menni, mert néha a körzeti nődoki jobb mint egy maszek és az ingyenes..egy maszek alkalmanként 5-7 ezer és lehet nem is tetszene.
2008. júl. 5. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha fogamzásgátlót szeretnél, lehet hogy egybőlír valamit, de normális esetben szoktak egy labort kérni májfunkció miatt, hogy pontosabb legyen a meghatározás melyik is jo neked, mert komoly májgondokat okozhat.

szűrövizsgálatok : alapvető a rákszűrés ami hüvelybőltörténő kenetmintavétellel történik..az eredmény egy -két hét, de nem szükséges értemenni, mert a következő látogatásodnál beírják a cytológiai kártyadra amit ott kapsz. időpontot ha kérsz lehet hogy egy hét múlva lesz csak . Többet sajnos nemtudok segíteni, mert pécsi vagyok és orvosokat ott nem ismerek.

Én voltam az első válaszoló is, csak gondoltam ez még fontos lehet.

Ja és ha 18 éven aluli vagy akkor gyermeknőgyógyászhoz kell menned.

2008. júl. 5. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Az országos szintű kórházakba bármikor bemehetsz. Pl a 8. kerben az I. Szül-N. Klinikára, de én azt nagyon nem ajnlom, mert sok a medikus és annyira nem is kedvesek.
2008. júl. 5. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!