Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Felfázás vagy komolyabb betegség?

Felfázás vagy komolyabb betegség?

Figyelt kérdés
Vizelés után nagy erős és kellemetlen szúrós fájdalmat érzek. Meg viszket és ég is a nemi szervem. És elég gyakran járok pisilni és mindig ahogy eláll, nagyon fáj és szúr. Mitől lehet ez? Felfázás? Már lassan egy hete van ez, pár napja szedek tőzegáfonya kapszulát meg cickafark teát iszok és mosakodok is vele, de semmi hatása nincs...
2013. okt. 3. 19:16
 1/8 anonim ***** válasza:

Lehet hogy felfázás, de annak is már a komolyabb változata.

Öltözz fel jól, vegyél meleg kamillás fürdőt és holnap irány a doki!

2013. okt. 3. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Háziorvos, vizeletminta adása, antibiotikum.
2013. okt. 3. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem felfáztál.

Mindenképp menj el orvoshoz!

Ad antibiotikumot rá. Nekem is volt ilyen és egy hét után már véres volt a vizeletem. Vedd komolyan és a gyógyszer hamar hatni fog.

Gyógyulást kívánok!

2013. okt. 3. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat:) szombaton el is megyek ügyeletre, aztán remélem minden jó lesz:)
2013. okt. 3. 21:47
 5/8 anonim ***** válasza:
Háziorvos, vigyál vizelet mintát!
2013. okt. 4. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 gungasam ***** válasza:
Hólyaghurut.Nem vagyok doki, de nekem gyakran volt gyerekkoromban. Egy nagyon óvatos és nagyon forró fürdő kell.Úgy előkészítve, hogy fürdő után azonnal, ahogy kilépsz a vízből nagyon gyorsan és alaposan felöltözz!!Pizsama+tréningruha+fürdőköpeny , így be az ágyba és állig betakarózni!! Erre kell egy nagyon nagy adag forró tea. Ettől reggelre el kellene múljon minden tünet és ezektől semmi mellékhatás nem fog jelentkezni.Ha mégse lenne elég még mindig elmehetsz a dokihoz vegyszerekért.
2013. okt. 26. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 gungasam ***** válasza:

Az óvatosság a fürdővel a forróság miatt indokolt, hogy rosszullét ne lépjen fel és ne is égesd meg magad a vízzel.

Bele kell adni mindent amit csak forróban kibírsz.

2013. okt. 26. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 gungasam ***** válasza:
A tested maghőmérséklete (belső hő) megnövekedésével ölöd meg így a gyulladást okozó baktériumokat, amelyek a meghűlés miatt tudtak elszaporodni.Gyógyszer nélkül.
2013. okt. 26. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!