Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Barátom ujjazás során érzett...

Barátom ujjazás során érzett bennem valami furcsát, mi lehet ez? Nagyon félek.

Figyelt kérdés

Tehát ujjazott, és az ujja felső felületével, tehát bennem "alul" érzett valamit... ami eddig nem volt ott, mert most én is felfigyeltem rá, mert kicsit furcsa érzés volt, mikor csinálta...


Azt mondja, hogy valahol a G pontom környékén lehet ez, mert úgy szokott ujjazni, hogy a tenyere felfelé néz, és ilyen szögből felül van a G pontom, alul meg az a "guga", ami kicsit kemény... én nem érzek semmi konkrét dolgot, csak olyan fura, mintha egy kicsit szúrna, de nem olyan élesen, hanem olyan telitetten, vagy a fene tudja... pár nap múlva fog majd megjönni a menstruációm, köze lehet ennek ehhez?


Tervezzük, hogy mensi után elmegyünk nőgyógyászhoz, ha még mindig ott érezzük (bár már hónapok úta együtt vagyunk, és még ilyen nem volt), de addig én nem tudok csak úgy várni..


Előre is köszi a válaszokat!

18/L



2013. okt. 6. 11:31
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát akkor ne várj, ha még nem mestruálsz irány hétfőn a doki. Akkor minden kiderül. Ha a párod ujjazás közben érezte, azt a dokinak egyértelműen látnia kell. Utána eldöntitek a leletet értékelve, hogy hogyan tovább. De találgatásokkal nem sokat érsz.
2013. okt. 6. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Teljes mértékben egyetértek az első válaszolóval! Jobb orvoshoz menni, aki biztosat tud mondani, mint bizonytalanság miatt stresszben élni!
2013. okt. 6. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Valószínűleg a méhszájad érezte. Ez a ciklus során különböző magasságban helyezkedik el a hüvelyben és a konzisztenciája is más / van, amikor puha, van amikor keményebb/. Orvoshoz mindenképp menj el csak ő tud biztosat mondani !- de akkor is menj el nőgyógyászhoz , ha a menzesz után nem érzitek.
2013. okt. 6. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Csak nehogy valami fertőzés menjen oda

Mensi előtt jobb lett volna elmenni a dokihoz

2013. okt. 6. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Tegnap este már nem érzett semmit... nem tudom, hogy mi lehetett az... ezentúl majd jobban figyelek rá én is, és ha úgy van, akkor elmegyek dokihoz. Köszi mindenkinek :)
2013. okt. 7. 20:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!