Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mért törlik ki a lányok...

Mért törlik ki a lányok minden pisilés után a puncijukat mi szükség van erre?

Figyelt kérdés
csak kíváncsiságból kérdem

2013. okt. 13. 11:36
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
A nemi szerven lévő szörzet miatt mert külömben csöpögne utánnuk.
2013. okt. 13. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
40%
Hogy ne csöpögjön bele a bugyijukba az, ami ott maradt pár csepp. Ellenkező esetben vizes lesz, büdös, és hideg. És ugye ez egyrészt gusztustalan és visszataszító, másrészt meg nem is egészséges. A vizelet tele van bacilusokkal, és különféle gyulladásokat, fertőzéseket okozhat, lásd például a hólyaghurutot, ami egyáltalán nem kellemes, és a hátunk közepére nem kívánjuk az ilyenekkel való vesződést.
2013. okt. 13. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Amiért a fiúk lerázzák a fütyijüket.
2013. okt. 13. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos én a pasiknál is azt látom, hogy felállnak, és utána csöpög mindenhova, két nap múlva már állati büdös van a wc-ben a lecseppenő dolgok miatt. Ráadásul nálunk ott szőnyeg van a wc előtt, de hetente ki kell mosnom. Én azt nem értem, hogy a pasik miért nem tudják megtörölni.
2013. okt. 13. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
17%
A vizeletet egyesek megisszák, úgyhogy nincsen tele mindig mindenféle baktériummal!
2013. okt. 13. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
70%
Utolsónak: én is úgy tudtam, hogy a vizelet steril, de most utánakerestem, és találtam egy cikket, amiben írják, hogy kutatók vizsgálták, és kiderült, hog mégsem az, lehetnek benne baktériumok amik pl hugyúti fertőzést okozhatnak
2013. okt. 13. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Bocsánat 2., de a friss vizelet _egészséges emberben_ steril. Akinek húgyúti fertőzése van, annak természetesen nem steril. Viszont miután kijött, nem marad steril, úgyhogy be tud büdösödni, mint állat (alapból se jó szagú). Ezért törlik ki a lányok.
2013. okt. 13. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
0%
Kérdezö! Punci alatt mit értesz ez esetben? A nök nem a hüvelyük környékét törlik meg pisilés után hanem a hugycsö környékét. Javaslom vegyél elö egy anatómia könyvet és nézd meg hogy a nöi nemi szerven mi hol van.
2013. okt. 13. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
8. Látom, te sem tudod, mi a punci jelentése! Nem a hüvelyt jelenti, hanem a teljes külső nemi szervet.
2013. okt. 13. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
22%
Én nem szoktam kitörölni pisi után.
2013. okt. 13. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!