Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Milyen fertőzések, esetleg...

Milyen fertőzések, esetleg nemi betegségek vannak, amelyek tünetmentesek?

Figyelt kérdés
Semmi tünetem nincs, mégis mikor a párommal együtt vagyunk, neki utána égő,sebes lesz a pénisze, valamint váladékozik.

2013. okt. 14. 20:27
 1/3 anonim ***** válasza:
mnejen el orvoshoz és kiderül. Látatlanban még egy orvos sem tud biztosat mondnai. Én a ehlyedben nem lennék igy vele együtt gumi nélkül.... A nemi betegségek aa férdiaknál nem okoznak általában maradandó károkat, viszont a nők hüvelye méhszája, méhe egy sokkal érzékenyebb rész és akár komoly gyógyithatatlan következményei is lehetnek.
2013. okt. 14. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
De nyilván tőlem kapja el,mert egyébként semmi baja neki se. Szex közben hirtelen leállt,kivette, és szörnyen nézett ki a pénisze. Mi lehet ez bennem,aminek nincs tünete nálam?
2013. okt. 14. 21:33
 3/3 anonim ***** válasza:
Chlamydia vagy Tripper lesz szerintem.
2013. okt. 18. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!