Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit csináljunk ha véletlenül...

Mit csináljunk ha véletlenül az iskolában jön meg az első menstruáció?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretnék válaszokat, mert mostanában tüneteket észleltem arra, hogy hamarosan megjön, és szeretném tudni, hogy ilyenkor mit kell tenni. Válaszokat előre is köszönöm!

2013. okt. 15. 16:20
 1/9 anonim ***** válasza:
79%
Betét mindig legyen nálad!
2013. okt. 15. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Mindig legyen nálad betét, akár fájdalomcsillapító és görcsoldó gyógyszer is.

Amúgy azért ritka, mikor mindenféle előjel nélkül jön meg a vérzés. Azért kisebb-nagyobb alhasi fájdalmak, görcsök szoktak lenni, olyankor érdemes egy tisztasági betétet is betenni a fehérneműbe és szünetekbe elmenni wc-re és ha megjön, akkor kicserélni rendes betétre.

2013. okt. 15. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat! Megfogadom! :D
2013. okt. 15. 16:29
 4/9 A kérdező kommentje:
Még jöhetnek válaszok! :D
2013. okt. 15. 16:29
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Tulajdonkeppen enis ugyanezt tudom mondani....most enis beteg vagyok es beteten kivul alig van szuksegem valamire.szerintem vegyel sotet nadragot es legyen mely zsebe hogy beletudd tenni a betetet.en szoktam felni az atazastol ezert jo ha hosszu polot veszel(lefele) vagy vigyel egy settert amit az oldaladra kotsz.szerintem nem lessz eros, eloszor en is csak barnaztam s kb3 orat vereztem de nem volt veszes..azert ezeket a tippeket szerintem te is halottad de maskor is joljohet. pzst is vihetsz ha esetleg nem lenne wc papir.ja es amugy a wc papir is segit valamennyit.en szoktam tenni ra ha mar kezd tele lenni neha hogy sporoljak a betettel.ezenkivul ne felejts el kajat vinni hogy ne legyel rosszul, igyal vizet es majd meglatod mi lessz, es kitapasztalod:)
2013. okt. 15. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy az előzők írták:használj tisztasági betétet és hordj magaddal e.ü. betétet.Egyből nem fog nagyon felerősödni,szóval észre fogod venni időben.
2013. okt. 15. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat, aranyosak vagytok :D :*
2013. okt. 15. 20:52
 8/9 anonim válasza:
54%
Nem csak menstruáció közeli állapotban kell így tenni. Higiénikus, ha mindig van a bugyidban egy tisztasági betét, mellesleg bárhova mész, mindig érhet valamilyen kellemetlen "meglepetés" így ajánlom mindig tarts magadnál egy tiszta bugyid, ha későn vennéd észre, meg pár betétet, és ha nem rémülsz meg tőle, bár elsőre felesleges, pár tampont is. Amúgy beszélgess erről anyukáddal, ő is sokkal több mindent tud mondani neked mint hozzátartozód, mint mi, az interneten keresztül. :)
2013. okt. 24. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm, tudom beszélni kellene anyukámmal, de nem szeretek az ilyen dolgokról beszélni, ha már szóba jön valami ilyesmi mindig ég a pofám, szégyellek ezekről beszélni... :(
2013. okt. 25. 14:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!