Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit jelent? Kp. Tág hüvely...

Mit jelent? Kp. Tág hüvely portio hátul, kp. nagy méh antefl. -ban van, környezete szabad.

Figyelt kérdés

2013. okt. 17. 13:29
 1/6 anonim ***** válasza:
7%
Hát, nem tudom kihámozni igazán jól ebből az orvosi blablából, de nekem úgy tűnik azt akarják közölni, hogy tág a vaginád hátsó része XDDD
2013. okt. 17. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Közepesen tág hüvely,méhszáj hátul,a méh normál helyzetben,környezet szabad,azaz kóros körülötte nincs.
2013. okt. 17. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
2-es precizen leírta megellőzött jár neki a zöld.
2013. okt. 17. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ja és még valami.Az 1-esnek írom.Itt azért tesznek fel kérdéseket,/álltalában/ mert valami problémájuk van,és nincsennek vele tisztában egészen hogy mi is a baj.Lehet rosszul fogalmaztam.De nem is ez a lényeg.Hanem az ízléstelen humorodat kis sza-r@os tartsd meg magadnak.és a mondatod végén ne XD jeleket küldj.azt hagyd a facebbookra. Mindegy hány éves vagy,de a más problémáján ne mulatozz .És persze emiatt én le is pontozlak,pedig igy sem állsz fényesen.Remélem hamar ki fognak tíltani.
2013. okt. 17. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, és a védelmet is :)
2013. okt. 17. 17:30
 6/6 anonim ***** válasza:
szívesen
2013. okt. 17. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!