Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Gyakran van visszatérő hüvelyi...

Gyakran van visszatérő hüvelyi gyulladásotok/fertőzés?

Figyelt kérdés
Már egy éve küszködök..visszatér valami mindig. Nem tudom mitől és az orvos sem tudta megmondani. Rendszeresen járok..rögtön ha baj van, de nem tudom mit csináljak. Lassan babát szeretnénk és nem tudom ,hogy így mi lesz :(
2013. okt. 19. 20:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Hormonális fogamzásgátlást használsz?
2013. okt. 19. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem. Egy eve hagytam abba..szteroidos kremet viszont igen
2013. okt. 19. 21:26
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyenem van. Azt mondják, hogy a terhesség gyakran segít, mert megváltozik az ember immunrendszere. A nőgyógyászom mondta.
2013. okt. 20. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
De ez nem arthat a kisbabanak?
2013. okt. 20. 06:06
 5/5 anonim ***** válasza:
Erről a nőgyógyászod tud nyilatkozni. A legtöbb fertőzést a kisbabák nem kapják el. Ha a fertőzésed olyan, hogy tenyésztéssel nem tudnak kimutatni benne se gombát, se baktériumot, se élősködőt; valamint megcsinálták a sejten belüli kórokozók (pl gonorrhea, chlamydia stb.) szűrését is, akkor nyugodtan lehetsz terhes, mert ennél többet úgyse tudtok tenni. Ha olyan fertőzésed van, aminek ismert a kórokozója, és nem árt a terhességnél (ezt a nőgyógyászod meg tudja mondani) akkor is lehetsz terhes. Ha nem szabad terhesnek lenned a fertőzéseddel, azt megmondja a doki.
2013. okt. 20. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!