Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 13 vagyok. Anövekvő mellkasom...

13 vagyok. Anövekvő mellkasom miatt feltétlenül szükséges-e melltartót/topot viselnem? Nem elég ha csak tesiórákon hordom?

Figyelt kérdés
Pl.: Az oszt.társaim mindegyike visel, még az is akinek egyáltalán semmi melle nincsen . ( bár szerintem az a személy csak azért hordja, hogy ne maradjon le )

#melltartó #mellkas nő
2013. okt. 21. 22:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez attól függ,hogy mekkora amelled.Ha nagyon kicsi akkor topot,ha nagyobb melltartót.Valakinek a sportmelltartó a kényelmes..Nem muszály állandóan hordani,szerintem elég tesire.Eleinte én is igy kezdtem.
2013. okt. 21. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
74%

Divatból hordják, nem fontos.

Egyébként akik annyira korán kezdik hordani a melltartót, azoknak 30-40 éves korukra már erősen lógni fog, de ők tudják ugye :)

2013. okt. 21. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
A melltartóhasználat és a lógó mell tudtommal nincs összefüggésben :) és igen kedves kérdező, ha akkora a melled, hogy felvehetsz melltartót, és érzed a szükségét, akkor hordd nyugodtan :D
2013. okt. 21. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az, hogy kell-e melltartó nem a korodtól függ, hanem a melled méretétől és azt Te tudod, hogy mekkora melled van. Van akinek soha nem kell melltartó, mert olyan kicsi a melle felnőtt korában is, és van akinek már egész fiatalon kell.
2013. okt. 22. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
54%
13évesen kérdezed??? Én már 11 évesen hordtamxdd későn érő lehetsz.Bár igaz most 80B-s melltartót hordok Am nen toom h te h gondolod , de sztem elég ciki amikor mondjuk hideg van és a pólón keresztül látszódik a mellbimbód. Nekm egyik barátnőmnek kicsi melle van , szinte nincs is, de mégis sportmelltartót hord,és nem azét mert" nem akar lemaradni" ,hanem nem akar a tesiöltözőben nudizni és stb. 13L
2013. okt. 22. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!