Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Elviselhetetlenül görcsöl a...

Elviselhetetlenül görcsöl a hasam. Mit tudok tenni, hogy holnapig jobb legyen?

Figyelt kérdés
Összvissz 3 napig szokott tartani a menstruációm, de mostanában nagyon erős. Most egész éjjel nem aludtam semmit, pedig 2 algopyrint bevettem. Emellett sokszor hányok és hasmenésem is van a görcsök mellé, a térdeim is begyulladnak. Nem tudom, hogy fogok így holnap suliba menni, pedig nem akarok lemaradni. Tudtok valami tippet, ami be is vált? 18/L

2013. okt. 23. 18:30
1 2
 1/15 anonim válasza:
nem vagy terhes?
2013. okt. 23. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Tegyél rá melegvizes palackot.
2013. okt. 23. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Ha terhes lennék, azt nyilván tudnám, és nem itt oknyomozgatnék...
2013. okt. 23. 18:35
 4/15 anonim válasza:
Én cataflamott vagy rudopent szoktam bevenni mert az alopryrin nekem nem használ semmit olyan mint ha semmit se vennél be nekem is ilyen problémám szokott lenni mint neked.
2013. okt. 23. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim válasza:

Mert a hányás lehet a terhesség jele..

És akkor az nem biztos hogy mestruáció hanem terhességi vérzés.. Amúgymeg van olyan hogy nem tudnak róla mer nincsenek rá utaló jelek!

1# voltam

2013. okt. 23. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Lehet,hogy semmi köze egymáshoz a kettőnek,mármint a menzeszednek és a hasmenés-hányásnak. Most vírusos járvány van,elképzelhető,hogy a kettő véletlenül esik egybe és rontják egymást. Diétázzál, igyál sok folyadékot, és az Algopyrin mellé vegyél be valamilyen görcsoldót(No-Spa) is. Ha van szedjél széntablettát, Bolus Adstringenst.
2013. okt. 23. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:

Amúgy a kérdésedre válaszom:

Mivel nekem se segítenek a gyógyszerek én mozogni szoktam egy kicsit.. ha ez se válik be akkor valahogyan maszírozom..

#1 megint az egyes voltam

2013. okt. 23. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Okés, de én nem vagyok akkor sem terhes, mert teszek róla, hogy ne legyek az ;) Amúgy nekem semmiféle fájdalomcsillapító nem segít sajnos az Algopyrin-en kívül, úgy tűnik, akkor már ez sem. A meleg vizes palac sem vált be sajnos :/
2013. okt. 23. 18:41
 9/15 anonim ***** válasza:
A térdedhez annyit,hogy menzesz előtt ,alatt a vízvisszatartás miatt lazulnak a szövetek mindenhol,ettől sérülékenyebbek az ízületek,ezért fájhatnak is.
2013. okt. 23. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Ha nagyon rossz menj el ügyeletre,ott adnak injekciót!
2013. okt. 23. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!