Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » 24 éves meleg fiú vagyok....

24 éves meleg fiú vagyok. Elviselhetetlenül sivár az életem, gyűlölöm magam és azt ami vagyok. Nem igazán látok más kiutat mint az öngyilkosságot. Vagy van jobb megoldás?

Figyelt kérdés

Már nem maradt semmi az életben ami miatt azt mondom érdemes élnem, úgy pedig nem akarom leélni az életem hogy nem szeret senki, nem kapok szeretett senkitől, csak megvetést, gúnyt és kirekesztést.

Már mindent megpróbáltam de semmi sem működött, csak a családom tartotta bennem a lelket, vagyis az irántuk érzett szeretetem, de már ez sem vigasztal.


2010. okt. 3. 14:30
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%

Szia:)Írj privit,ha szeretnéd kiönteni a szíved,én meghallgatlak,és tanácsot is adok,ha tudok!

24/L

2010. okt. 3. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
28%

Azoknak az élete sivár, akik nem csinálnak semmit, nem töltik be. Senkinek nem jár alanyi jogon a boldog, tartalmas élet. Akik megkeresik, mi jó nekik, mit szeretnek csinálni, akik tevékenyek, azok boldogok.


Kirekesztés... nézd, nekem semmi bajom a melegekkel addig, amíg nem akarják rám erőszakolni a magánéletüket. Én nem vagyok meleg, mégsem kötöm senki orrára a magánéletemet, a szerelmemet és a nemi identitásomat nem rakom ki az ablakba, mert ezek a hálószobába valók. Szerintem. Szóval próbálj visszafogottan viselkedni, párt találni és diszkréten intézni a dolgaitokat. Egy csomó kellemetlenségtől megkíméled magadat. Nem vagy rosszabb, mint mások, de ezt nem kell állandóan hirdetni, én se hirdetem.

2010. okt. 3. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim válasza:
100%

Szia!

Az öngyilkosság nem megoldás, az a gyengék módszere. Ne menekülj el az élet és a gondok elől, inkább küzdj, és mutasd meg a világnak, hogy igenis képes vagy minden ellenére talpon maradni és érvényesülni. Keress valami munkát, vegyél ki saját albérletet, legyen valami életcélod. :)

Egyébként merrefelé laksz? Ha Szhelyi vagy környéki vagy, szívesen megismernélek, é segítenék. 20/L

2010. okt. 3. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
100%

Semmiképp ne öld meg magad!

Hogy meleg vagy arról nem te tehetsz.Akik az ilyen embereket megvetik azok biztos tökéletesek. :S

Beszerezhetnél valami háziállatot,például egy kutyust aki hűséges és szeret. :)

Vagy gondolj a családodra.Ha megölnéd magad akkor velük mi lenne?

Még előtted van az élet.Ne add fel! :)

2010. okt. 3. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
61%

Koltozz el Londonba, ott senki sem izelgeti a melegeket. De a masodiknak igaza van... a szexualis erdeklodesed csakis a te dolgod. ha egy buliban bemutatkozol hogy en vagyok a jozsi es meleg vagyok, akkor sok jora ne szamits-legaläbbis itt ne..... Mi az a "minden" amit megprobaltal?


ja, a boldogsag sem ezen mulik.

2010. okt. 3. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
100%

JAj!!!

Tudom, hogy nem konnyu magaddal es a tarsadalommal megbirkozni, de basszus feladni sem lehet! Az mar valami, hogy erzed baj van es ha mashova nem is de ide irtal. El kellene menned dokihoz, hogy a depressziobol kigyogyitson. Snekire ne hallgass. A gyogyszerektol nem leszel fuggo ha azt normalisan szeded es siman le fogod tudni tenni amikor mar jobban leszel.

El kellene jarnod valahova, ahol tudod vannak melegek hozzad hasonlo koruak, hogy ismerkedj es adj lehetoseget magadnak arra, hogy tarsat talalj. Vagy ha vannak barataid tok mindegy milyen beallitottsaguak, veluk logni. Az emberek idiotak! Gonoszak es nem tudjak elviselni ha valaki nem olyan mint ok.

Mondom en ezt neked aki hetero de megis mas mint az atlag.

En is voltam ott a vilag szelen ahol most te vagy. Belattam, hogy szuksegem van segitsegre. Azota a paromat is megtalaltam 6 eve boldog hazassagban elunk es a legklasszabb az volt, hogy o pont azt szereti bennem amitol az atlag sikitofraszt kapott: azt, hogy maskent elek, oltozom, gondolkodom, alkotok.

Hiszem, hogy senki sem szuletik boldogtalansagra! Hiszem, hogy mindenkinek van tarsa. Neked is van. Csak figyelj egy kicsit belulre. Ird le, hogy mit szeretnel es arra koncentralj, ne arra amit nem szeretnel!

Remelem megtalalod a lelki beked es szivesen hallanek meg rolad!

36 hetes kismama

2010. okt. 3. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:

ma 14:35, lehet élni fogok a lehetőséggel. Neked van ismerősöd, aki hasonló cipőben jár?

ma 14:35, hidd el nem akarom hogy alanyi jogon járjon nekem a boldogság, teszek is érte hogy boldog legyek. Akik ismernek egy életvidám, kedves, okos embernek tartanak, de ez mind csak a külső, a kirakat. Igen kirekesztés, 24 éves létemre elmondhatom magamról, hogy szinte senki sem tudja rólam a dolgot, kivéve az a 2 ember, akit beavattam, őket sem akartam erről tájékoztatni, de egyszerűen elkerülhetetlen lett a dolog. El sem tudod képzelni mi erő kell ahhoz hogy rejtve maradhasson az ember, az állandó kérdéseket nyaggatásokat kivédeni. Nem kötöm senki orrára, de mikor haverom napi szinten nyaggatott, bemutatlak ennek meg annak a csajnak, neked mikor lesz csajod, neked ki tetszik, milyen volt az első csajod, kivel jársz, találkozgatsz valakivel, suliban volt valakid stb. és egy idő után már nem is tudtam követni mire milyen választ adtam, nem akartam hogy hazudozónak tartson ezért muszáj volt elmondanom. persze részéről is egyből jött a dolog, fújj, gusztustalan, dögöljön meg mind, seggbeba**ó , kaptam ezeket úgy hogy soha, ismétlem soha nem volt dolgom pasival úgy, mert én magam sem örülök ennek az egésznek, azt hittem élhetek egyedül életem végéig, megtartva magamnak a titkomat, de rá kellett jönnöm ez nem ennyire egyszerű, egy fontos dolgot elfelejtettem, és ez a szeretet. vágyom rá, akarom, kell nekem, akarom hogy szeressen valaki és én is szeressek valakit, de ez iszonyat dolog, mert egy másik férfitól esne jól.

ma 14:38 tudom hogy nem megoldás, de már más lehetőség nem maradt szerintem, ezért is kérdeztelek meg titeket itt az oldalon. Van munkám, dolgozom már több mint három és fél éve, vannak céljaim is, suliban DÖK elnők, osztálytitkár is voltam, korrepetáltam másokat, mindig segítettem másoknak, teszem ezt a mai napig is. Mert jól esik csinálni és szeretnek azok akiknek segítek, De ha megtudnák hogy meleg vagyok, kapnám a sok rosszat a nyakamba, egy olyan dolog miatt amiről nem én tehetek, vagyis remélem hogy nem én. Hajdú-Bihar megyében lakom.

ma 14:39 van akváriumom, a család más háziállatot nem tűr meg sajnos. Eddig csak a családom miatt nem vetettem véget az életemnek, minden fizetésemet nekik adom, mert sokat nélkülöztek, míg felneveltek, és 2 öcsémet is könnyebb nekik így taníttatni.

ma 14:44 nagyon szépen köszönöm a hozzászólásodat.

2010. okt. 3. 15:10
 8/29 anonim ***** válasza:
Ez igy valoban rosszul hangzik es megertem hogy nagyon nem tetszik igy az elet. DE, azt mondod hogy meg nem volt dolgod ferfivel? Es novel? Legyszives valaszolj.
2010. okt. 3. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:

A nem volt dolgom férfival részt úgy értem, nem volt még kapcsolatom, nem jártam senkivel. Csóknál tovább nem jutottam, a félsz erősebb volt, mi van ha lebukom, kidob a családom, megvetnek az emberek stb.

Nővel még ennyi sem, egyszerűen nem érzek semmit ha mellettük vagyok, pár esetlen próbálkozásom volt, de a végén mindig arra jutottam, nem tehetem meg velük hogy becsapjam őket.

2010. okt. 3. 15:56
 10/29 anonim ***** válasza:
62%
Ertem. Nos, en nem vagyok szakember, de szerintem neked inkabb onertekelesi zavaraid vannak. Ugy ertem, hogy nem a homoszexualitas az, ami itt bezavar hanem a sajat bizonytalansagod. Es megvalami: ha meg nem volt igazi tarskapcsolatod se novel, se ferfival, akkor nemigazan lehet kijelenteni hogy kizarolag az egyikhez vagy a masikhoz vonzodsz. Sokat nem tudok segiteni, de a helyedben beszelnek valakivel, aki megert teged-ha mas nem, akkor egy pszichologussal aki segitene egy kicsit jobbnak latnod az eleted.
2010. okt. 3. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!