Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ugy fájnak a comb ill. csipö...

Ugy fájnak a comb ill. csipö csontjaim, hogy alig birok járni. Mostmár ez lesz? Olyan mintha vasbol lennék, és csak akkor lenne jobb, ha beolajoznám. Normális, hogy elviselhetetlenül fáj?

Figyelt kérdés
Sokat sétálok,mozgok,de nem lesz jobb.Föleg éjszaka olyan mintha szét akarna szakadni mindenem. 31 hetes vagyok,és elég nagy a baba is 2.2 kg. Ennyire szélesednék kifele most már?
2008. márc. 31. 10:14
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!!


Én ugyan ezzel a problémával küzdök...nekem is éjjel a legrosszabb...mintha valaki ki akarná törni a csontomat a helyéről... Lehet h a szélesedéstől van, nem tom. Gondolom te is csak az oldaladon tudsz aludni, mert én igen, és az is lehet h attól van.

Kitartás

32 hetes kismama

2008. márc. 31. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én egy hete szabályosan nem tudok ráállni a jobb lábamra , úgy érzem hogy szilánkokra van törve a csipöcsontom , a doki megnyugtatott, hogy ez a csontok helyezkedésétöl van és lehet nyom egy idegszálat a babóca- szülés után el fog múlni.Úgyhogy kitartás mindenkinek akinek hasonló panaszai vannak.- 27 hetes kismama
2008. márc. 31. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Én 16 hetes vagyok, és kb. nekem 3 hete ilyen érzésem van. Ez a második terhességem, és olyan, mintha "kötött" lenne a csípőm, és csak kis bejáratás után lazul, ráadásul a combtövem, és az ágyékrésznél is mintha izomlázam lenne. Szörnyű. Valószínű a tágulás az oka.

2008. márc. 31. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat,kicsit megnyugodtam,hogy nem csak én vagyok igy ezzel,de aludni egyáltalán nem tudok töle,mert ugy érzem szétszakadok :(
2008. ápr. 1. 05:36
 5/5 anonim válasza:

Szia!


Bár én nem nőből vagyok, de nővérem és néhány barát(nőm)is küzdött hasonló problémákkal, így tudok pár kipróbált megoldást mondani ilyen esetekre. A probléma abból a két okból ered, hogy nem vagy "bejáratva" a nagy terhelésre, és a túl gyors növekedés miatt a bőröd túlságosan megnyúlik.

A nagyobb problémák általában az alvás és a járás.


Alvásra:


A hátadon aludj, lehetőleg úgy, hogy a fejed alá minél kevesebb párnát rakj - (nem esküszöm meg rá, hogy kemény ágyon jól fogsz aludni, de a túl puha ágyban sem kifejezetten jó aludni) -, ez azért fontos, mert ezzel jobban ellazul a derék tája, a bőrös sem feszül majd olyan mértékben, így a derekadra mért terhelés is kisebb.


Járásra és alvásra (jól bevált módszer mindenkinek):


Menj el a háziorvosodhoz és irass fel Reuma-Kenőcsöt. Tudom hülyén hangzik, de hatóanyagában hasonlít a Vietnámi Balzsam-hoz (nem tudom ma hányan ismerik vagy hallottak arról a kenőcsről, de az mindenre jó volt).

Kend be vele ott ahol fáj (bemasszírozás jobb), hamar felszívódik, szinte azonnal (3-5 perc múlva) hat, serkenti a bőr sejtjeinek regenerálódását [ez nagyon "dokis" volt, bocsi - a szerz.], ellazítja az izmokat, és nem utolsó sorban a legolcsóbb gyógyszer amit megvehetsz (csak receptre kapható), 260Ft.


Remélem azoknál is beválnak ezek a módszerek, akik csak nézik ezt az oldalt és nem jeleznek vissza. ezúton is gratulálok mindenkinek a gyerek/ekhez. :)

2008. szept. 12. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!